Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikerlángnak nevezett. Olyan...

Ikerlángnak nevezett. Olyan ikerlángja van valakinek, hogy nem volt más férfival csak vele?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Engem nem zaklat hogy tényleg az -e vagy nem(bár azt mondták az), mert nincs okom amiért ne kellene Ő nekem,attól független kik vagyunk egymásnak. Olyan ikerlángos van e az olvasók között akinek az az egy ember volt az életében, és rajta kívül nem volt mással? Ez a fő kérdés.Nem is akart, és ha ott is volt egy kicsi esély hogy lehetett volna más is, akkor az "ikerlángja" közbe lépett. Álmodozol dolgokról, és senki nem olyan, de csak vársz , fogalmad sincs mire, aztán megjelenik, és minden amiről álmodoztál, és szerettél volna, az a férfi pont úgy csinálja. Gyakran vele álmodsz vmit,az teljesül. Kitartóan vársz, vársz, nem is tudod mire,mert közben rohadtul egyedül vagy.De azért vársz. Nem baj, ha hülye válaszok jönnek, majd nevetek rajta egy jót. 1-2 komoly válasz persze jól jönne.

2017. jan. 27. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egyszer majdnem össze jött a két iker lány , de aztán mégse .
2017. jan. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"Ikerlángnak nevezett."

Meg akar kaparintani magának, kihasználva "ikerlángban" hiszékenységed.

Te elhiszed, elfogadod, ő használ, amíg kedve van, aztán elfújja a lángot.

2017. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Király:) Pont ilyen válaszokra számítottam.De legalább jót nevettem:D
2017. jan. 28. 07:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáld meg egy kicsit ezt az ikerláng témát! A láng az pont jó hasonlat. Tegyük fel, hogy meggyújtunk néhánymillió gyertyát. Ahogy égnek, két láng hasonlóvá válik, egyformának tűnik, együtt rezonál. De mint minden jelenség, ez is véges, egy idő után újra megjelenik a különbözőség. Aztán lehet, hogy az egyes számú gyertya lángja ismét elkezd rezonálni egy másik gyertya lángjával, újból jelen lesz az ikerláng jelenség. És ez független a gyertyától. Ha tehát azt mondod, hogy szereted a párodat és örökké meg akarod tartani, akkor azt el is hiszem, hogy szereted. De ilyenkor be is börtönözheted magad, mert ragaszkodsz egy gyertyához, miközben már lehet, hogy régóta egy másiknak a lángjával rezonálsz együtt. Ezért én azt mondom, hogy a szerelem megfoghatatlan, nem lehet birtokolni és nem lehet eröltetni. Ha meg akar nyilvánulni, meg fog nyilvánulni, mindentől teljesen függetlenül, ha pedig el akar múlni, elmúlik.
2017. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én összejöttem az ikerlángommal. :)
2017. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Attól függ, mit kell tapasztaljatok.
2017. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden màsodik ember vàr..mert a multban él és igy nem élvezi a jelent..a lelkitàrs meg tudja és kihasznàlja a naiv àlmodozot..

Szia béla!!csak mert tudom olvasol 😘

2017. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!