Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt valaki itt EOS tréningen...

Volt valaki itt EOS tréningen Lengyel Sándornál?

Figyelt kérdés

www.eos.hu


Mik a tapasztalatok?

Lett valaki sikeres,hogy hozzàjuk jàr?

Lett valaki gazdag vagy milliomos?

Nyilvàn nem egy hétvége alatt de segített abban,hogy sikeressé vàlljatok?

Volt olyan aki full önbizalom hiànnyal és totàlis félelemben élt,félt minden dologtól pl pénzhez görcsösen ragaszkodàs,totàlis félelem a NAV-tól.

Vagy hogy elfogy a pénzetek,nem mertek vàllalkozni meet csak a rossz gondolatok voltak a fejében:

-Adók

-Éhezés

-Csõd

-Hajléktalansàg

Sajmos én ilyen paràzôs vagyok csak a rosszat làtom,sok vonzàs törvénye könyvet olvastam,de nem igazàn vàlt be,semmi hitem semmi önbizalmam.

Szorongok nagyon.

Kérdésem volt olyan akinek segített ez a tréning?


Nagyon sok tréningen voltam màr nem vàltotta be a hozzà fûzött reményeket.

Csak olyanok vàlaszoljanak akik részt vettek a tréningen.


Sokszor volt hogy elképzeltem a sikert tényleg làttam és konkrétan kudarcot kaptam.

Nagyom besérültem csalódtam meg mondom õszintén.



#siker #EOS #gattyàn
2017. jan. 29. 15:31
 1/1 anonim válasza:

Gattyán György az egyik legsikeresebb/leggazdagabb, aki EOS-os volt. Nézz utána a fickónak.


Vállalkozással együtt jár a bukás. Egy sikeres vállalkozó legalább 1-3-szor elbukik mielőtt azzá válik.

Olvass sok önfejlesztő könyvet, tervezz alaposan, de ne halogass, amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra. Te irányítsd az életedet, ne a körülményekre bízd magad.


Pár könyv: milliomos elme titkai, 4 órás munkahét, gyorsítósáv a milliókhoz, brian tracy - phoenix szeminarium, tedd magad gazdaggá, gondolkozz és gazdagodj...


Ja és ne feltétlen világmegváltó ötletben gondolkozz. Startuphoz sok minden kell. Rengeteg sok kisvállalkozás van. A vegyesbolttól a gyrososig és megélnek...

Nem az első közösségi portál volt a facebook és nem az első informatikai vállalat volt a microsoft. Látták a meglévők alapján, hogy van rá igény és egy letisztultabb formát dobtak piacra. Valaki már elkezdte nekik kitaposni az utat korábban.


Hajrá hajrá! Képes vagy rá!

2018. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!