Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Este, félhomályos szobámba...

Este, félhomályos szobámba tükörbe nézve, gonosz arc néz rám. Mitől lehet ez, beképzelem és a félelmeim látom?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez, beképzelem és a félelmeim látom, vagy tényleg valami természet feletti dolog?

Van hogy megválltozik az arcom, szemeim tekintetem..



#jieoa
2017. jan. 29. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A félhomály már csak ilyen vicces.

Mivel nem jut elég fény a szemedbe, ezért azokat a részeket, amiket nem látsz tisztán, a te képzeleted egészíti ki.

Ez pont ugyanolyan, mint amikor valaki sötétben alulról világítja meg zseblámpával az arcát. Az sem az igazi képet adja vissza.

Ezek az árnyékok "játékai".

Én azt tanácsolom, hogy ahelyett, hogy bemagyarázol magadnak valami természetfeletti dolgot, vagy hogy szellem lakik benned, inkább kapcsold fel a villanyt, és teljes fénynél nézz tükörbe!

2017. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem már volt olyan hogy nem tudtam hogy megtörtént e vagy csak álom volt..
2017. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En egyszer nem teljesen tukorben de mint a busz ablakaban neztem magamat es minden teljesen olyan volt mint amilyennek kellett legyen amilyen a valosagban, lattam tukrozodni a tobbieket is akik ott ultek magam minden mas reszet is teljesen jol kiveve a ket szemem olyan volt mintha szivarvany korok lettek volna.... es nagyobbak voltak mint a valosagban a szemeim. Es mozogtak is ahogy nezelodtem es mocorogtam is direkt a szekben de csak maradtak ket nagy szivarvany kor mint a kokarda csak minden szinu... errol valaki?
2017. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor változtass. Tudom, hogy az önzősèg elítèlendő dologkènt van tanítva, de a boldogság kulcsa. Mennyi boldog embert látsz?
2017. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!