Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell pontosan, is...

Hogyan kell pontosan, is csinálni a Telekinézist? Aki nem hisz ebben, kérem k. í. m. é. l. j. e. n.!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már négynapja 1-1,5 órán keresztül gyakorlom a Telekinézist a Spi Wheelt. De semmi, tudom, tudom sokat kell gyakorolni de másoknak 2 nap után már legalább megremeg, nekem még azt se :D

Azért bátorkodtam ezt a kérdést ki írni, mert az is lehet hogy valamit rosszul csinálok, sőt, szeritem inkább ez lehet a gond.

Szóval valaki leírná mit is kell csinálni pontról pontra amikor, leülök a papír elé?

Köszönöm :)



#telekinézis #spi wheel
2017. jan. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Azt irja "de másoknak 2 nap után már legalább megremeg, nekem még azt se :D" Fiacskam te normalis vagy ? Feltetelezem nem tudod mirol beszelsz, nem gondolkozol!

Ez nem lehetseges, nem tudom honnan veszed ezt a baromsagot ?


Szóval valaki leírná mit is kell csinálni pontról pontra amikor, leülök a papír elé?


...Ez olyan mint a tanulas leulsz a fenekedre es a leckere koncentralsz mi olyan nehez...jah, hogy nem mukodik a telekinezis =)) majd kinovod :D

2017. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezek után, hogy milyen minőségű első válasz érkezett, bátorkodom leírni a magam megmerítkezését is a telekinézisben.


Nagyjából egy órát próbálkoztam vele, az alatt sikerült elérnem azt, hogy megremegett a felfüggesztett papírdarabka, illetve néhány millimétert fordult. (Búra alatt volt az egész, földrengés nem volt, az asztalhoz sem értem hozzá, ezért feltételezem, hogy nem magától mozgott. Egyébként folyamatosan az asztalomnál tartottam még utána, és láttam volna, ha magától mozgott volna. Szóval ezt az apróságot sikerként könyveltem el.)


Hogy mit csináltam? Koncentráltam rá, még a tanulás fázisában, hol erőszakolva, elképzelve, hogy megmozdul, hol bágyadtan, hol elvonatkoztatva, alfa-állapot felé billenve "bambulva" a papírkára. Olybá tűnt, hogy talán a legutóbbi módszer vált be a legjobban, persze az apró mozdulatra teljesen izgatottá váltam, így azonnal kiestem a hangulatból.


Nekem a legnehezebb talán a saját beidegződéseim, az "úgysem fog sikerülni, mert lehetetlen, mit ülök én itt?!"-típusú gondolatok elhessegetése volt az egészben.

2017. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igyal sokat, esetleg ha van fu akkor johet az is. A konyvet meg felejtsd el. Az en tanacsom 100%, hogy mukodik =))
2017. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válaszd a Sorceress-t, 6-os szinten tudod megtanulni minden egyéb előfeltétel nélkül. Mire eljutsz Tristramba, már valószínűleg meglesz a szükséges tapasztalati pont.
2017. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
évek múlva majd.... egyébként ritka, ha valaki rájön, hogy hogyan is működik ez :)
2017. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!