Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy termeszetfelet...

Lehetseges hogy termeszetfeletti erovel rendelkezek? Ugy erzem es ez egy nagyon erdekes erdekes erzes hogy ugy erzem sok olyanra kepes vagýok amire mas ember nem mindezt az agyam segitsegevel.

Figyelt kérdés
Lehetseges ez? Ti hisztek benne?volt mar ilyen erzesetek?

2017. febr. 1. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
61%
Tuti biztos, én is tudok az agyam segítségével ekkora értelmetlen kotyvaszt összehozni. csak a megfelelő neuronoknak kell a kezemben aktiválódni.
2017. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Milyen különleges képességeid vannak?
2017. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shai-Hulud ***** válasza:
48%
Neked is agymenésed van? Nem baj, hagyd csak, majd kijózanodsz.
2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Peldaul reaerzek emberek hangulatara amikor nem is mutassa ki arcuk es torteneseket latok bennuk amiket elkovettek es mikir megkerdezem oket honnan tudsz ilyenekrol mikor senkinek se mondtam el? Nagyon jol banok a pszi energiaval vagyis ugy erzem emellet tenyleg nagyon fura erzeseket erzek amikor az agyammal probalok dolgokat csinalni. Interneten talaltam olyant hogy egy no tancol laba jobb fele forog es agyad segitsegevel ha megtudod valtoztatni a mozgasat akkor termeszetfelletti erokkel rendelkezel. Megneztem a kommenteket es abban az volt hogy ez teljes keptelenseg. En hiszek az agyi kihasznaltsag10%-ban mivel lattam mikir egy hires buvesz csak ugy az egben felrepul setal a vizben es ha szt hiszitek hogy ez kamu akkor higyetek el azt hogy utcai buvesz az illeto (biztosan ismeritek csak nem jut eszembe a neve) es egy emberrel szembe ment hogy figyu kitalalom most mire gondolsz a no nem tudta mire velni tehat tud a gondolatokban olvasni.es a leirasban annyira erositette es hogy nem kameratrukk hogy en regota kovetem munkassagat hanem o mar annyira ki tudja hasznalni agyat hogy ilyenekre kepes. Sokan maskepp ertelmezik ezt ugy hogy 90%-ot n3m hasznalunk de nem ezt maskeppen kell ertelmezni megpedig ugy hogy a 10%-at tudjuk megtenni amire az agyunk kepes es 90%-at nem. Ezt ugyis lehet ertelmezni hogy aki egy magasabb %-ot eler az tudja hogy kell repulni lathatatlan lenni nem kulonleges kepesseg nekik ez hanem tudjuk hogyan mell repulni mert sok %-ot kihasznalnak. En is ugy erzem hogy tobb %-ot ki tudok hasznalni 10-nel tobbet. Almomban sokszor halalokat es tragikus esemenyeket latok de ezek ujak tehat meg nem tortentek meg de ezek lehet hogy mind 30 ev mulva megtortennek. Es ne gondolja azt a tarsasag hogy 10 evessel van dolguk mert mar a 40 fele jarok
2017. febr. 1. 18:56
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenre mindenki képes csak meg kell tanúlni ,majd én is mefogom .

Főként azt szeretném elérni ,hogy eltüntessek egy tárgyat,

majd megidézzem .

2017. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Te Dinamo-ra gondólsz . (Dájnemó)

Nemtom pontossan ,hogy kell a' nevét leírni .

2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Vélő pontosan rea gondolok. Szerinted van valami igazsag az allitasomba?
2017. febr. 1. 19:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy UFO vagy csak még nem árulták el neked? Ugy a testeden kivül nem szoktál sétálni más égitesteken (akárcsak a Holdon)? Vannak gyerekeid és náluk is tapasztalod? Nagyon különleges lehetsz. A pia teljesen hatástalan rád?
2017. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az anyja reptilián volt, az apja pedig szíriuszi leszármazott, így örökölte a MAG ősi természetfeletti képességeit.
2017. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"tenyleg nagyon fura erzeseket erzek amikor az agyammal probalok dolgokat csinalni."



Szóval amikor megpróbálsz gondolkozni, rájössz, hogy túl sötét vagy?

2017. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!