Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idővel így bevonzom a rosszat?

Idővel így bevonzom a rosszat?

Figyelt kérdés

Elég sokat stresszelek. Felgyülemlenek bennem ki nem mondott dolgok, amik belülről feszítenek.

Hogy megkönnyebbüljek, meg szoktam magam siratni.

Ilyenkor arra gondolok, hogy meghal egy szerettem, vagy elhagy a barátom. Jól kisírom magam, és utána sokkal jobban vagyok.

Ilyen "belső tisztítást" havi 2-3 alkalommal csinálok. Ha ez így megy tovább, egyszer bekövetkezik valamelyik, mert bevonzom?



2017. febr. 2. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! A szeretteid halálát nem tudod bevonzani, hacsak te magad nem ölöd meg őket.

Azt hogy a szerelmed elhagy, csak akkor tudod bevonzani, ha folyamatosan ezen agyalsz, folyamatosan ettől félsz, pl el kezdesz féltékenykedni, vagy el kezdesz nagyon negatívan viselkedni vele, akkor egy idő után te magad idézheted elő, azt amitől tartottál. Én inkább azt javaslom, hogy azokat a dolgokat, amiket elfojtasz írd ki magadból nap mint nap. Lesznek dolgok, amiket muszáj ki kell mondanunk! És lesznek dolgok, amiken elgondolkodhatunk, hogy másképp mondjuk, vagy teljesen félre tehetjük, mert átértékeljük a dolgokat, más szemszögből nézünk a dolgokra. Ajánlok a figyelmedbe egy könyvet a belső mély átalakulás a címe.

[link]

És mozogd ki magadból a feszültséget. A problémákat meg kezd el megtanulni kezelni és ne elfojtani. Ez egy élethosszig tartó munka. Szóval ha egyből nem megy, az teljesen természetes. Ne add fel! Soha, de soha ne add fel!

2017. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ettől még nem vonzod be, ne aggódj!
2017. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csináld a tisztítást olyan gyakran amilyen gyakran csak tudod. Ne csak a keserűséget hanem a düh és a haragot is!


Pont hogy te csinálod jól és nem azok akik egyfolytában "pozitívak" szeretnének lenni miközben belül fojtják magukba a sz@@rt.


(Ha érdekelnek részletek írj privátot)

2017. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg meg kellene oldanod a problémákat, nem stresszelni meg menetrend szerűen bőgni. A bevonzás nem létezik, viszont az előidézés még összejöhet (például ha megtudnám a barátnőmről, hogy ilyen holdkóros dolgokat művel, akkor komolyan átgondolnám a kapcsolatunkat)
2017. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszával értek teljesen egyet...
2017. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 fogalmazzunk úgy hogy a probléma gyökerét kell előhozni, de a gőzt akkor is ki kell engedni
2017. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!