Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néhány illuminati hívő miért...

Néhány illuminati hívő miért hiszi azt, hogy azért mert ők hisznek benne akkor ők védve vannak tőle?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BoWeQBZEMmM

Nézzétek csak a kommenteket...


2017. febr. 4. 21:14
1 2
 1/13 holnaptegnapja ***** válasza:
27%

"Néhány illuminati hívő"...?


- akkor feltaláltál egy olyan szóhasználatot, amit egyenlőre csak Te értesz. ☺


Mitől vannak "védve"? - a milyen "hívő"?

--

Elolvastad amit ide írtál, és biztos, hogy nem ugrálnak a csukott szempillád mögött szürke egerek? ☺

2017. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: néhány illuminati hívő azt hiszi, hogy ha hisz az illuminatiban (a háttérhatalomban) akkor ő mentesítve van az alól amit a konteósok képzelete alapján a háttérhatalom tervez (emberirtás, időjárásmódosítás káros hatásai)... elnézést ha szarul fogalmaztam, gyors kérdés volt!
2017. febr. 4. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Védve nincsenek, de kétségtelenül jobban fel tudnak készülni olyan eseményekre, amelyekre más még csak nem is számít.
2017. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert így a kíváncsiság èhsège csillapodik. Azok akik èrzik, hogy több az èlet annál amit elfogadnak róla, enni kapnak. Megállnak a keresèssel. Egy lèpèst sem haladnak többè. Szerinted vèletlen kiszivároghat olyan infó amit a legnagyobb hatalommal rendelkező emberek igyekeznek titkolni?
2017. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy matematikusok szerint nagy szabású dolgokat nem lehet sokáig titokban tartani, szóval igen, kiszivároghat.
2017. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4: nem tudom miből gondoltam volna egyáltalán arra, hogy szemészre gondolsz...
2017. febr. 4. 23:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én rohadtul nem vagyok hívő ha erre gondolsz, csak néha ha unatkozok felhozom a témát, mindössze ennyi...
2017. febr. 4. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Istenben hívők is vallják, hogy a Mennyben kiváltságos helyük lesz!

2017. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyszerű. Azért hiszik, mert úgy vélik azzal, hogy tudják kik ők, ismerik is a módszereiket...pl. az oltásellenesek meg vannak róla győződve, hogy ártani akarnak vele és nem adatják be maguknak és a gyerekeiknek, ezzel pedig azt hiszik, hogy védve vannak.
2017. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pl. ha megnézitek a videót amit küldtem valaki kommentelte hogy "buta tudatlan barmok, ez mind igaz sajnos" valaki erre válaszként "igen és sok birkát meg fognak ölni" ezt több hívő is szokta mondani, de azt hogy mikor/hogyan/mi célból szeretnének "birkákat" ölni, ezekre már egyik se tud válaszolni...
2017. febr. 5. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!