Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem nyitása? Gyakorl...

Harmadik szem nyitása? Gyakorlatok rá?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem irányított youtube meditációkkal és sima meditációval esetleg specifikusan erre készült zenére, szintén youtube, sikerült, nem is volt sok idő, 1-2 hónap max. De mondjuk nekem gyerekkorom óta érzékeny volt.
2017. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Lassan nyisd ki szépen fokozatosan, mert ha gyors a tempó megrepedhet a koponyacsont. Az bizonyos nagy fejfájásokat okozhat neked.
2017. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha 3 szemed van, az már régen rossz. Pláne ha fejed is 2 van :D
2017. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a barátnőm nyitotta ki a Harmadik szememet. Egy bicskával. Mikor rajtakapott a szomszédasszonnyal. Azóta a Harmadik szememen nemcsak kilátok, hanem mások is belátnak.
2017. febr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Használd a kèpzeleted tudatosan a jelenben ès aktív lesz.
2017. febr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
és akinek sikerül ki nyitni a harmadik szemét , az mit ér vele ? tényleg látni fogja a szellemeket ?
2017. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Dehogyis xD ez tèvhit. Èrzèkeli az energiákat, ebből következik, hogy irányítani is tudja azokat. A saját testèt meg tudja gyógyítani, vagy betegíteni. Kèpes másokat megszèdíteni szemkontaktussal. Át tudja kapcsolni a tudatalattiját bármely gondolat megvalósítására egy másodperc alatt. Èrzi a teret, èrzi az aurákat. Irányítja az energiapontokat a saját lelkèben stb. Nem hisz a lehetetlenben, mert számára nem is lètezik.
2017. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Én se látok szellemeket, amiket az utolsó válaszoló írt, az nagyjából igaz rám is. Még annyi, hogy én tudatosan irányítok pozitív és negatív energiát mások felé, akivel összevitatkozom, az akaratlanul is kapja a negatívat, a pozitívval viszont gyógyítani is tudok kisebb dolgokat (a negatív meg az ellentéte, nem szép dolog). Szóval nem látok konkrétan dolgokat, sokkal inkább érzek és közvetítek.
2017. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Tom Benko ***** válasza:
25%
Valahol mélyen az agyban van, ha jól emlékszem, tobozmirigy fedőnéven. Beszélj egy agysebésszel.
2017. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
XD
2017. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!