Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ért az ilyen "meglátáso...

Valaki ért az ilyen "meglátásokhoz"?

Figyelt kérdés
Például van egy arckép és az adott személyről akarok megtudni dolgokat, hogy hol van stb... ehhez olvastam egy módszert, hogy el kell lazulni az ágyba 100-tól visszafelé kell számolni 0-ig, de el kell képzelni, hogy villognak azok a számok, és hogy a lelki szemeinkkel is látni kell ezeket a számokat. Én ki is próbáltam ezt, és be is villantak pár másodpercre képek és nem álmodtam vagyis nem tudom, viszont nem mindig sikerül. Létezhet ilyen?
2017. márc. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Írsz neki egy SMS-t vagy megbököd facebookon.

Persze majd ilyen gagyi bohóctrükkökkel fogsz mindentudó lenni vagy mindenható...Gondolkodj...

Információt szerezni róla kommunkiációval és megfigyeléssel lehet. Az a csatorna és módszer nem létezik, amit keresel. Nincs olyan, hogy lelki szem, nézd meg a naptárat.

2017. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindeközben ágyban kell lenni, el lazult állapotban, és 100-tól visszafelé kellene számolni?

Én ha így tennék, akkor maximum mély álomba tudnám ringatni magam. :)

Ősi módszer azok számára akik nehezen alszanak el. :)



Ez valami agykontroll féleség lehet akkor nem koncetráltál eléggé biztos :)

2017. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen agykontrollos módszer :)
2017. márc. 7. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A "meglátásokhoz" értek.

Az a meglátásom, hogy túlzottan hiszékeny vagy és minden mende-mondát 'beveszel'!

2017. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agykontroll kategóriába kellene tenned, illetve agykontrollos oldalon kérdezni, mivel ez egy olyan technika.Nem csak kép, de név, vagy lakcím alapján is képesek akár ismeretlenről is a távolból tájékozódni, infót gyűjteni.Vagy van a tudatáthelyezés, ami hasonló, bármilyen élőlény testében "belekerül" és így gyűjt információt róla.Sajnos a tecnikát nem ismerem pontosan, de biztosan nem bonyolult, azonban gyakorlás és ellenőrzés szükséges.
2017. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
addig van értelme, hogy visszafelé számolsz és villogtatsz. Az növeli a koncentráltságot. A képes részt nem értem mire... az hülyeségnek tűnik.
2017. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!