Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Családállításon, aki állított:...

Családállításon, aki állított: kijött, hogy volt egy meg nem született ikertestvéred?

Figyelt kérdés
Közvéleménykutatás jelleggel érdekel a dolog. Szóval, ha igen, ha nem, kérlek, írd meg! Azt is, hogy van-e rá bizonyíték: ketten/többen voltatok, pl. ultrahangfelvétel.

2017. ápr. 6. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Valami érdekeset kell mondani. Mert ha semmit nem adna ez az áltudomány, akkor senki nem fizetne. Persze az önbecsapás sokaknak segít. De attól még az ilyen ezós marhaságok sosem lesznek tudományosan bizonyítva és nem véletlen.
2017. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Kijött, legalább 2. Akkor még nem létezett ultrahang.
2017. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

1: Ezzel mellényúltál, mert tananyag a SOTÉ-n a családállítás.

Az ikerkutatás pedig egy pszichológiai terület.

2017. ápr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez ezos kategória, tehát nyugodtan leírhatom:

ugyanúgy hihető, amit a családállító mondott, mint amit én:

mondhatta volna azt is, hogy szenzációs kilences ike is lehetett volna, csak a másik 8 lélek meggondolta magát és nem ágyazódott be.

(Ez esetben akár háromszoros pénzt is kérhetett volna, hiszen szerinte a páciens egy világszenzáció egy kilenced része! Látszik, hogy vagy utálja a pénzt, vagy pedig kókler.)

2017. ápr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Múltkor vacsora után mondtam a családnak, hogy álljunk fel, de nem jött ki belőle semmi ilyesmi.
2017. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de nem ritka.
2017. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem ez a téma már 16 éves korom óta kerülget, akkor egy szellemidézésen jött ez ki, mostanában meg egy kineziológus mondta. Bizonyíték nincs rá, de az 1 évvel fiatalabb öcsémmel nagyon hasonlítunk egymásra, pedig én nő vagyok :)
2017. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Segítő szakmában dolgozom (semmi ezo), és a héten 6 (!) teljesen független embertől hallottam, hogy kijött ez az iker dolog neki. Szóval, továbbra is érdekel, milyen gyakran bukkan fel ilyesmi családállításon, úgyhogy, ha valaki erre jár, írjon :)
2017. ápr. 8. 19:42
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Több forrásból tudni, hogy mindig ikrek fogannak, méghozzá ellenkező neműek, és a másik a lélekpárod, az ideális szerelmi társad. Az ősidőkben még meg is születtek együtt. De van, akinek sosem jön ki családállításon. Egyszerűen azért, mert nem ikret keresnek, hanem egy sorsprobléma eredő traumáját. És az nem mindenkinek kötődik az ikre elvesztéséhez, ezért nem jön ki.

Olvasd el a szakirodalmat, az több, mint alapos.:)

2017. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 EdinaFleet válasza:
58%

Sziasztok!


En 1976-ban szulettem lombikbebi program kereteben. Sajnos a szuleim minden papirt elegettek a lombik program utan igy soha nem tudhatom mar meg ki volt a biologiai apam. Edesanyam ferjenek akit en midig apanak szolitottam es ma is igy erzek iranta, nem volt egeszseges spermaja.Nagyon szerettek volna gyermeket 9 even keresztul! Szegeden egy orvos ajanlotta nekik, hogy Budapesten a Fay utcaban spermadonorral resztvehetnek egy lombik bebi programba. Igy is tettek. 3 beultetett sejtbol ketto fogant meg, de az egyik hamar elhalt es igy egyedul en jottem a vilagra. A lehetosegeikhez kepest csodalatossan neveltek a szuleim. Apa 54 evesen meghalt. Mindig is ereztem egy urt az eletemben de sosem tudtam megfogalmazni mi is az? Koltoztem orszagon belul tobbszor es elhagytam Magyarorszagot is. De az urt sosem sikerult kitolteni. Rettegtem egyedul lenni! Az elet osszesodort egy emberrel aki megismertetett a "Családállítás Hellinger módszerével". Ott kiderult hogy az ur amit evtizedekig ereztem az elhalt testverem hianya volt. Amiota ezt tudom es tudatossan feldolgoztam azur eltunt es jol tudom erezni magma egyedul is!

Az is kiderult hogy mivel nem ismerhettem a biologiai apamat, igy sokkal erosebb a ferfias enem mint a noies. Ezaltal nem tudok igazan no lenni egy parkapcsolatban, allandoan elkesek mindenhonnan, nem talalom a helyem igazan seholsem, rangbeli harcokat vivok munkatasakkal (akikkel inkabb egyutt kellene mukodnom), a testsulyom sokszorosa a normalisnak, mert igy vedekezek a kulvilag szamomra kaosza ellen. Ugyanis, a lelkem nem erti ki az a ket felig idegen leny (biologiai Apa es "nevelo"Apa ) az eletemben es igy orok kaoszt okoz a mindennapi viselkedesemben meg 41ev utan is!


Szep dolog ha van gyermeked, de gondolj arra is, hogy neki orokos lelki traumat okozhatsz azzal ha nem tuhatja ki a biologiai apa!

2017. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!