Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segitene? Sztem idézés...

Valaki segitene? Sztem idézés történt.

Figyelt kérdés
Életemben kétszer csináltam quia táblát, egyszer mikor szellemet próbáltam idézni a nagy eszemmel hogy bebizonyítsam hogy ilyen nincs. Szkeptikus érzeteim révén nem csalódtam mikor semmisem jelent meg. Nem sokkal rá, rátaláltam a neten egy Démonidézésre, és a közönségnek mindvégig elakartam hitetni hogy nem kell félni mert ilyen nincs. A neten kutakodva hamar rátaláltam az idézésekre mik sorban buktak el, de 1-nél valami történt. Érzem egyszerűen... Hajnali 1-2 óra lehetet mikor elkezdtem az efféle rituálét. Direkt ilyenkor hogy lecsendesüljön minden. Az nap egyedül maradtam éjjelre és ezért hát, mivel bizonyitani is akartam. Kipróbáltam. Elkészítettem lapból egy quia táblát és egy átvágott befőttesnek a tetöjével elkezdtem. 6 gyertyát állítottam a tábla köré hogy összekötve pentagram alakja legyen. A gyertyák szokatlanul gyorsan égtek de azért belekezdtem. Leteszem. 3percig próbálkozzál után elment a kedvem, de 17 perc után mikor feladtam volna kinyilt az amúgy is rossz ajtó. De neki vágta a falnak volna ha nem lett volna ott a szekrény. Visszazártam és a huzatra hagyatkoztam. Elindultam újra a tábla felé de most más betűn volt min hagytam. Nyúltam érte hogy eltegyem de amint hozzáértem a kezem hozzáragadt , nem tudsz ereszteni. Hirtelen megált egyhelyben. Majd elkezdődött gyorsan betűről betűre menni. Aztán kijött a betűkböl rofocale. Aztán a gyertyák egyesével elkezdtek sorban kihunyni. Mielőtt kialudt volna az utolsó gyertya odaszaladtam a villanykapcsolóhoz és felnyomtam. A fényben megláttam hogy a kialudt gyertyáknak viasza egy pentagramot alakított ki egybe folyva. Aztán a villany elkezdet vibrálni a papír 4 sarkából közepe felé elkezdet vörössé válni. Aztán mikor egybeért a papír abnormális módon gumis anyagú félévék vált és egy vöröskéz mintha kinyúlna a papírból. Aztán szakadáshangot hallottam, és kirobbant az izzó a szobában. Ki siettem a nappaliba és ott felnyomtam a villanyt. A szobába nem sütött a fény és egy halk morgást hallottam. Úgy 4óra felé elaludtam a kanapén. Reggel 7óra felé felébredtem. Már a szobám ablakán a redőnyökön keresztül nap fénye bevilágított. Már lehetett látni valamit. Felhúztam a redőnyt és az egész szobát láttam. Körülnéztem a szobámba. Az asztal amin idéztem felborult és a lap közepén egy lyuk van. Gyertyák hozzáragadtak a székhez és a pentagram is megmaradt. Lekapartam de véletlen szék tetejét lefedő fa is jött és ott ilyen karcolás szerűen felvolt írva megint a rofocale. mi lehetett ez? Szerintem Démonra és ma jönnek meg a szüleim, kérlek féltem őket. Most keltem és a székkel is mi legyen?

2017. ápr. 12. 07:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Elirtam.. Asztalal mi legyen? Bocsánat. Még fáradt vagyok kicsit.
2017. ápr. 12. 07:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Idèzès? Milyen? Bírósági??
2017. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek normális valaszt
2017. ápr. 12. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magának a táblának a nevét sem tudod, akkor túl komoly dolog nem történhetett. Súgok: ouija.
2017. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hobbinak jó, a rémmese írás, de ebből nem fogsz megélni. De ha mindenképpen ezzel akarsz foglalkozni, akkor legalább a helyesírásodon javíthatnál.
2017. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szval lebuktam:D van 1+2 hiba de a sztori milyen igy?:D csak hobbibol irtam.
2017. ápr. 12. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég béna így. Vegyél ki néhány hatásvadász elemet, túl sok, ha kicsit finomítasz rajta, lehet, hogy páran elhiszik majd. Olyanok, akiknek van fogalmuk róla, milyen egy idézés, persze nem, de az emberek többségének, szerencsédre, nincs fogalma róla. Tipp: félrement idézéskor az entitás valószínűleg nem vagy nem csak a szobát rendezi át, hanem elsősorban neked fog ártani. Ilyesmit írjál bele esetleg, de ezt se vidd túlzásba.
2017. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot:D
2017. ápr. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!