Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy adhatom el a lelke az...

Astoriaheelfiger kérdése:

Hogy adhatom el a lelke az ördögnek?

Figyelt kérdés

NOS 28 ÉVES f VAGYOK!

ELEGEM VAN A NEM LÉTEZŐ ISTENBŐL MEG A SOK HUMBUKBÓL!!! NAGYON SOKAT OLVASTAM KUTATTAM EZUTÁN ÁT RÁGTAM! 1 ÉLETEM VAN ,HAMÁR 1 VAN, HAGY ÉLJEM MÁR ÚGY AHOGY ÉN AKAROM!!!


CSAK KOMOLY VÁLASZOKRA VAGYOK KIVÁNCSI KÖSZÖNÖM


2017. ápr. 20. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Már megtetted, az övé vagy.
2017. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudod, mit beszélsz
2017. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az ördögöt az a vallás találta ki, aminek az istenében nem hiszel. Szerintem nézd át alaposabban a nézeteidet.
2017. ápr. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni!

Ha kérdésed is kiabálva teszed fel, még az ördög is menekül előled!

Nem árt elgondolkodnod azon, ahol nincs Isten, ott nincs ördög sem! Ha pedig nincs ördög, ugyan, kinek akarod eladni lelked?

Ha mégis van ördög a fentiek ellenére, honan veszed, hogy olyan értékes lelked van, hogy kell neki?

2017. ápr. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éld úgy, ahogy akarod, mi tart vissza? Ha nem akarod Istent, akkor ne képzelegj Istenről. Vagy valaki rád kényszeríti, hogy Isten felől érezz és gondolkodj? Szerintem nem.
2017. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 thoomas26 ***** válasza:

Azt, hogy hogyan éled az élted, kizárólag rajtad múlik, ezt csak te döntöd el.

Csupán egy "apróságot" vegyél figyelembe. Minden egyes gondolatod, érzésed, tetted, melyet másoknak szántál/okoztál, benned is megjelenik, s halálod után ezt ledolgozandó, ösztönösen úgy tervezed meg magadnak a következő életedet, hogy mindezeket ezúttal te kapd vissza, te éld át. Hiszen így tudsz csak fejlődni, feljebb emelkedni, ami az egész létezésünk célja.


Tehát: ahogyan az előző életedben éltél, annak a következménye a mostani, így azon, hogy mik történnek veled, már nem tudsz (lényegesen és lényegében) változtatni. Csak egyet tudsz - amit az elején is írtam -, eldönteni, hogy azokat hogyan éled meg.

Úgy, ahogy akarod. S bárhogy is döntesz, magadnak teszed, magaddal teszed azt.

2017. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már eladtad ha elakarod adni neki. Csak nem kaptál érte cserébe semmit.
2017. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lelked nem adhatod el mert nem a tied hülyegyerek!!!ha már annyira jártas vagy a tèmában tudnid kellene...de ha annyira az ördögnek akarod adni legyèl öngyilkos.na akkor a lelked tènyleg hozzá kerül.ajánlom a bájkeverő ès a constantine című filmeket.van egy kèt mondanivalója!!! 28/L
2017. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!