Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit?

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam ezt a szerelmet bevonzó meditációt. Kapcsoltam zenét és gondoltam arra a személyre, akit szeretek. Nagyon gyorsan úgy éreztem, hogy a fejem elnehezült és olyan érzés volt mintha lecsuklott volna a fejem és visszahajlott volna és ez sokszor megtörtént. Ilyen furcsa érzést éreztem, mintha átáramolna az energia valahova. Utána hirtelen abba hagytam és nagyon elfáradtam. Le akartam feküdni aludni és újra ebbe az "állapotba" kerültem. Ez mit jelent?

2017. ápr. 27. 18:29
 1/2 anonim válasza:
78%
Azt jelenti, hogy bealudtál, jól tetted, hogy lefeküdtél!
2017. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 padaman ***** válasza:
Ennek komoly fiziológiai okai vannak. A szerelmi vonzás mint a legtöbb vonzás a kölcshatáson alapul. Vegyünk például egy mágnest. Az ellenkező pólusok vonzzák egymást, az azonosak taszítják. A te esetedben te is egy pólust reprezentáltál a szerelmed pedig egy másikat. Az agyad keltette deufromatikus hullámok felerősítették a kettőtök közt lévő kölcsönhatást és a fejed lecsuklásának iránya jelezte hogy a szerelmed melyik égtáj felé helyezkedik el. Viszont ha az ő szervezete nem olyan erős mint a tiéd akkor az ő agyára gyakorolt vonzás agykárosodást idézhet elő, úgy hogy az arcának felső 1/3-a lebénul. Valószínüleg azért éreztél hirtelen álmosságot mert több penzorciós neuron frekventációd átszakadt a prefrontális kérgedben, és az univerzum ezeket a mikroszakadásokat csak az alvás REM fázisában tudja gyógyítani.
2017. ápr. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!