Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a teliholdkor való...

Hisztek a teliholdkor való hajvágásban?

Figyelt kérdés
szerintetek érdemes csinálni? Hisz komoly forrása van az interneten...
2017. máj. 9. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Feltétlenül. Ha nem áll rendelkezésre más fényforrás, nagyon hasznos. Nem vágnak a füledbe, jobban lát a fodrász, hogy mit csinál, hogyan alakul a frizura.


Érdemes, de jobb mesterséges fényforrás mellett vagy nappal.

2017. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha az interneten komoly forrása van, akkor azt komolyan kell venni, punktum. De ha éppen nincs kéznél telihold, akkor a sarokban egy szemből megvilágított focilabda is kifejti a megfelelő hatást. Rajtad ugyan segíteni nem fog, mert ennél nagyobb marha már úgysem leszel.
2017. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

én ugyan most hallok róla először, és első blikkre én is elvigyorodtam a kérdésen, de jobban belegondolva, a hold ciklusai hatással vannak az emberi szervezetre. Havi vérzés, terhesség, autista emberek gyakran nagyon érzékenyek a teliholdra, és néha egészségesek is megérzik...


Tehát nem kizárt, hogy van benne valami. De nem hinném, hogy meghatározó lenne.

2017. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Sokan nem tudják de a teliholdkor való hajvágás csak napnyugtakor való szakállnövesztéssel együtt hatásos.
2017. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most nevetség tárgya lettem? :)
2017. máj. 10. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy nem. Nincs annál szebb, amikor a hold megvilágit és visszacsillan az ollóról. Mondjuk a kócos tépett haj és a sár sem hátrány.
2017. máj. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A zakatoló pengék lágy csikorgásat csak a hűvös kék tenger hangja és a süvítő szél fújása tompítják el. A rozsdával keveredő pirosan ömlő vér ami enyhíti csak a fájdalmat.
2017. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"most nevetség tárgya lettem ? ".

Nagyon. Őszintén hogy lehet ilyen butaságot kérdezni?

De legalább kifejtenéd mit értessz ezalatt.

2017. máj. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Tiltakozom! - nem te lettél nevetséges, hanem az a hiedelem, amiről kérdezel.
2017. máj. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdemes csinálni. Én azt olvastam, aki akkor hajat vág aranyhajjá változik és minden egyes szál egy-egy karátot jelent.
2017. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!