Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi is tulajdonképpen a szerencse?

Selmeczi Béla József kérdése:

Mi is tulajdonképpen a szerencse?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Évekig semmit sem nyertem.

Rengeteg pénzt elvertem szelvényekre de semmi.

Aztán egyszer fordult a kocka, bedobta a gép a körtesorokat(aki emlékszik még a gyümölcsös játéknyerőgépekre).Szépen elkezdett csordogálni.

Jött ment a lové, majd a gép(szerencse) megint dobott egy sor, csak az az aduász volt , ami mindent visz.

na így történt hogy nyugdíjas lettem huszonévesen:)

2017. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Azaz több százmilliót nyertél egy gépen? Fizikailag képtelenség.

2017. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerencse, kérdező, az, amikor a felkészültség és a lehetőség találkozik.
2017. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:

A szerencse egy pozitív előjelű véletlennek tűnő életesemény. Amikor jókor voltál jó helyen, s a számodra kifejezetten ideálisan alakultak az általad elérni kívánt dolgok.

Az életednek a meghatározó eseményeit a leszületésed előtt tervezed meg magadnak, az előző életedbeli tetteid következményeképp. A többit a mindenkori jelenben megszülető gondolataiddal alakítod, s persze hatással van rád a környezetedben élők gondolatai is. Én azt gondolom, az életed meghatározó szerencséi egy eleve elrendelt események voltak. A kisebbek pedig egész egyszerűen így jöttek ki. Ugyanakkor teljesen azok sem véletlenül, hiszen kellettél hozzá többek között te is, hogy egyáltalán eljuss annak megtörténtéig.

2017. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerencse az escnerezs ellentéte. Az escnerezs nagyon rosszat jelent, a szerencse valami nagyon jót. Ahol sok escnerezs történik, ott az egyensúlyi állapot beállta érdekében ugyanannyi szerencse történik.
2017. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!