Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kerülhet egy spirituális...

Miért kerülhet egy spirituálisan fejlett személy nagyon lehúzó munkahelyi közösségekbe folyamatosan az élete során?

Figyelt kérdés
Azt nem hiszem, hogy a majomszintű emberek (primitívek, beszólogatók, agresszívek, és ezek tetszőleges variációi) tanulnának a spirituális embertől, mivel az ilyen közönséges emberek nem is hisznek spiritualitásban.
2017. jún. 15. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert általában ilyenek a munkahelyi közösségek. Főleg ott, ahol prolik dolgoznak. Teljesen mindegy hogy valaki mennyire fejlett spirituálisan.
2017. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Inkább neki kellene tanulni a többi embertől, és nem hinni a babonákban.
2017. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
A válaszod alapján inkább tűnsz egy sérülékeny egójú embernek. Már ha magadra utaltál spirituálisan fejlett személyként.
2017. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csáó
2017. jún. 15. 16:43
 5/16 A kérdező kommentje:
az első válaszadó értelmesen válaszolt, a többi meg olyan mint akikkel együtt dolgozok, és erre nem vesztegetem az időmet meg az energiámat . Sziasztok.
2017. jún. 15. 16:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom ezen az oldalon az ezotéria témában is a legnagyobb közönség a majomszintű ember. Ezért szerintem én már nem fogok ide irogatni.....
2017. jún. 15. 16:47
 7/16 A kérdező kommentje:
Tarzanra, Mauglira, Lüszire az ősemberre, és társaira nem vagyok kíváncsi, mert belőlük bőven elég a munkahelyen.
2017. jún. 15. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon messze vagy még a spirituális fejletségi szinttől a hozzászólásaid alapján.
2017. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Helyes, egy hülye ezóssal kevesebb. Persze az ostoba babonás ember sose fogy el...
2017. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Az agresszív beszólógatos magatartás is hozzá tartozik a spiritualitáshoz. Ezek az emberi természet része. 😏 A mézes-mázas örök szeretet mindenki egyenlő és tiszteletreméltó hozzáállás csak önmegtartóztatás, hogy beillaszkedj a közösségbe.
2017. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!