Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pánikbetegségnek lehet valamil...

Pánikbetegségnek lehet valamilyen spirituális oka, magyarázata?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol,hogy oka lehet a pánikbetegségnek az is,hogy az aurát gyengíti a sok elektroszmog,mert manapság sokat vagyunk elektromos berendezések közelében .És a meggyengült aura téves információt küld a tudatnak és ebből adódnak a rosszullétek.Kíváncsi lennék,mi a véleményetek reeől?Igaz lehet?Mit lehet ez ellen tenni?


Szellem is okozhat pánikszerű rosszulléteket,vagy elvonhatja annyira az ember energiáját,hogy az rosszuléthez vezet?


Csak komoly válaszokat várok,köszi!


2010. máj. 19. 12:14
 1/10 anonim válasza:
25%
Ez már önmagában is hülyeség, mert akkor az elektromosság feltalálása előtt sem lettek volna pánikbeteget ha az elektroszmog okozta volna.
2010. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen,amikor az embert sok megmagyarázhatatlan dolog éri,és tapasztalja a túlvilágot,mikor nem is hisz benne,bizony előjöhet ilyesmi..sőtt,az indigógyerekeknél főként a kríziskorszakban..nekem is volt,s gyógyszert is kaptam rá,nem keveset,majd magamtól tettem le,ami igen veszélyes,és kineziológus gyógyított ki(nem ő beszélt le a gyógyszerekről),elfogadtam,hogy amit tapasztaltam,nem más,mint az igazság,és hogy túl sok mindenre érzékeny vagyok,ami a túlvilággal kapcsolatos..mikor ebbe belenyugodtam,megszűntek a rohamok,és jobban éreztem magam,mint azelőtt!A furcsa dolgok már mindennaposak számomra,és nem befolyásolják az életemet,s mióta abból a házból elköltöztem,nem is történnek sűrűn ilyesmik..

olyasmi,mint pl mit keresnek tenyérnyomok egy olyan ablakon,amit egy napja mostam le,és semmilyen gyerek nem járt nálam..nem izgat..bosszankodom egyet,és újra letörlöm..

2010. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a pánikbetegség a lélek betegsége. én akkor voltam pánikbeteg mikor munkanélküli lettem, otthon voltam egész nap úgy éreztem felesleges vagyok.boldogtalan voltam és akkor jöttek a rohamok is. aztán helyrejött az életem és a betegség el is tűnt. szóval nem a berendezések és szellemek okozzák.
2010. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kinek mi okozza..neked épp nem az okozta,nekem meg az,mivel amúgy minden rendben volt az életemben..
2010. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én tényleg nyitott vagyok sokmindenre, de abban majdhogynem teljesen biztos vagyok hogy ennek nincs köze a "szellemekhez". igen sok ember szenved a pánikbetegségtől akinek látszólag minden rendben és semmi oka nem lehetne rá. de éppenhogy a látszólagon van a lényeg. mert valami hiányzik a illető életéből és mégsemboldog (legtöbb esetben ő maga sem tudja, vagy akarja bevallani).és ilyenkor a test megbetegíti magát, vagyis testi tüneteket produkál. sok olyan esetet láttam amikor mintaéletű emberekkel történt ez aztán a végén kiderült hogy az a mintaélet mégsem volt jó annyira..
2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát,én gyermekkorom óta tapasztalok különös jelenségeket,de én ezt már régen megtanultam elfogadni.Sőt,inkább örülök annak,hogy vannak ilyen képeségeim.Úgyhogy szerintem nem ez okozza a problémámat(hacsak nem tudat alatt?).

Viszont nagyon úgy tűnik,hogy indigó vagyok,szinte minden rám illik,amit róluk írnak.De az ő krízisükről nem sokat tudok.Mit jelent pontosan az indigók krízise ?Kb hány éves korban szokott ez történni?Úgy értem,miből tudnám megállapítani,hogy nem ebben szenvedek-e én is?


Biztos,hogy 12:30-as válaszolónak is igaza van!Most nincs munkám és más egyéb ,nagyon is evilági probémáim is vannak,amik miatt sok a stressz az életemben.A különös jelenségek érzékelése ehez képest kész felüdülés!

2010. máj. 19. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az agy sokféle hormont termel, és ezek egyike nem éri el a megfelelő szintet, akkor pánikbetegség alakul ki.


A pánikbeteg aurája szerintem lehet gyenge, de szerintem alapvetően a hormonoktól van.


Szerintem szellem inkább másfajta betegséget okozhat, szorongást stb.


Én voltam már hasonló állapotban, mint egy pánikbeteg, aztán nem mentem orvoshoz vele, a stressz okozta, ezért nem volt értelme orvosokhoz járni.

2010. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:44 nek igaza van


Én is attól fáradok el a legjobban, hogy normálisnak kell mutatni magamat, akinek semmi baja.

2010. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

indigó-kristály átalakulási krízis:

[link]

2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én is indigó vagyok. Amiket írtál, az teljesen helyénvaló. A pánikbetegség és bizonyos mentális problémák oka lehet az is, amikor az egyén spiritualitása, dolgokra való rálátása egyszercsak ugrásszerűen fejlődik, de az illető valahogyan, talán nem is tudatosan, visszafogja magát a fejlődésben - azaz valamivel akadályozza az energiák szabad áramlását a saját testében, agyában. Pl ha átadja magát a stressznek és nem szán időt meditációra, ill sima gondolkodásra, tűnődésre meg ilyenek. Az indigók tudatosodásának, különleges fejlődésének, feladatkörének nézz utána a neten. Egyszerűen csak keress rá az indigó gyerekek kulcsszavakra. Bár lehet, hogy ezt már meg is tetted:) Fontos: Ha eleget olvasol a témában, megérted.

Üdv.

2010. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!