Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Augusztus 27-én tényleg...

Augusztus 27-én tényleg világvége lesz?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mondta, hogy akkor lesz világvége, mert a jósnője azt mondta neki, hogy látja a gömbjében, mivel a zsidók akik 1837-óta a csatornákban élnek és gyíkokkal párosodnak megelégelték a sanyarú életet ezért megidézik hitlert aki elpusztítja a világot. Én bízok a barátomban, hogy igazat mond, de remélem nem így lesz! Szerintetek?

2017. júl. 5. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Ha ez a kérdés komoly, akkor a világvége már elkezdődött, és az emberi faj kihalása csak megtisztulás lesz a Földnek...


(a normálisak talán megússzák valahogy, pl az ufók kimenekítik innen)

2017. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem hallottam erről. A világvége pedig jövő májusban lesz.
2017. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Minden egyes évben van világvége, miért ez az év maradna ki ? :)
2017. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Komoly? :0

Nekem Justin Bieber egypetéjű ikertestvére azt mondta Obama titkos gyíkember gyűlésén, hogy Angela Merkell hozza el a világvégét 2017. július 19-én. A lengyel strandolókkal fogja beteljesíteni akaratát, akik az egyiptomi piramisokat építő idegenekkel a testükben minden embert rabigába hajtanak a varázskristályaik erejével, miután Bruce Lee leadja a titkos poszátahívást. A poszáták hintón hozzák el Abraham Lincoln és Adilf Hitler közös hibernált lombik gyermekét, Abradolf Lincolert, aki új egyházat alapít, mellyel átmossák az emberek fejét, és azt hiszik majd, hogy a fingtől való undorodás inspirálta halál az egyetlen út a dicső albínó-pávaembermenyország felé.

2017. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hopsz, *Adolf Hitler.
2017. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
"Abradolf Lincolert" aha,Rick is jön vagy csak Morty?
2017. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Sajnos csak Morty... Rick nem tudna Lincoler szemébe nézni. De cserébe hozza Jessica-t, hogy együtt nézzék végig. :)
2017. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

igen tényleg világvége lesz! A Hiteltelen magazin is megírta, hogy namostaztán tényleg jönnek a reptoidok, krixkraxok meg az annunakik leigázni a Földet!

Ráadásul a lumbulábiak és a guargumik is segítenek majd nekik, veszélyes népség mind!

Jaaaaajjj fusson mindenki szerte-szana, végünkvaaaan!

2017. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A barátodnak lesz világvége, mert ugyebár ez egy személyes dolog. Nem tudni kinek mikor omlik össze. 😏
2017. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan igaza van a barátodnak.

Ki mást idéznének meg a zsidók, mint Hitlert? :)

2017. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!