Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy "odaátról"valók...

Létezhet, hogy "odaátról"valók, tehát más dimenziós lények próbálnak élő emberek között szerelmi vagy egyeb kötést csinálni?

Figyelt kérdés

Csak hozzàértők irjanak!Trollokat jelentem.

Tehàt létezhet az,hogy bizonyos szakràlis,asztràl vagy bàrmilyen lények (entitasok) emberek kapcsolataira hassanak?

Azért kerdezem mert volt különleges kapcsolatom es almim es felmerült bennem ez a gyanú.


2017. aug. 2. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: nem

Hosszú válasz: a szerelem egy olyan betegség, mint bármelyik drog, ami függőséget okoz. Mondjuk adott egy lány és egy fiú, a lány feromonokat bocsát ki és a fiú szintén. A feromonokra mindkét fél reagál, ami biokémiai folyamatokat indít be a fajfennmaradás érdekében. Szóval a szerelemnek semmi köze a szellemi lényekhez. 😏

2017. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sokan természetfelettinek hiszik a szerelmet pedig csak a fajfennmaradás és a kiválasztódás érdekében van. De a romantika kedvelőinek ez az érzés valami földöntúli jelenség, pedig szerintem be kéne tiltani. Engem is már néhányszor megfertőztek ezzel a szörnyű betegséggel. Azóta hordok gumikesztyűt és a szívemet is bespájzoltam a frigiderbe, mert hát több akarok lenni, mint egy állat, akit az ösztönei irányítanak.
2017. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért érzűnk szerelmet mert többek vagyunk mint egy àllat.
2017. aug. 2. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy francokat! 😕 Éppen ellenkezőleg van.
2017. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. A szerelem rossz, soha ne légy szerelmes, mármint, ha a spirituális utat akarod járni. 😏
2017. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 thoomas26 ***** válasza:
90%

A felsőbb éned vagy szellemi vezetőd sugallhat, hogy melyik úton, ki felé indulj el. Azért, hogy beteljesítsd azt az utat, amiért leszülettél.


Más entitások is sugallhatnak, de nem biztos, hogy a jó irányába. De ehhez érzékelned is kell őket, ráadásul a döntés mindig a te kezedben van.


Abban az értelemben, ahogy kérdezted, 'nem' a válasz az én meglátásom szerint.

Az, hogy itt kihez vonzódsz, természetesen a biológia is felelős.

Ám vannak olyan lelkek, akiknek össze kell találkoznia, s vannak, akiknek nem. Hogy ez így is történjen, felsőbb erők segítenek - s ennek eredményét észre is veszi az ember.

Ha nagyon mély vagy különleges kapcsolatod van valakivel, az jelzi azt, hogy ez már a sokadik élet, melyben találkozik a lelketek, s erős szálak kötnek benneteket össze.

2017. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mlg evilági emerek közt semlehet kötést csinálni, de ez csak az én véleményem :D
2017. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Thoomas, te követsz engem? Én voltam itt előbb és próbálom egyengetni eme fiatal útját, de erre jössz te és már megint hozod magaddal a reinkarnációs szöveget pedig már mondtam neked, hogy az nem úgy van, ahogy gondolod. Én próbállak titeket a rosszba vinni, de senki nem akar velem tartani. A világ igazságtalan. Azok az átkozott angyalkák műve, perszeg én a démonok egyenesi leszármazottja...ah, az élet igazságtalan. 😏
2017. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek entitások, szellemek, dèmonok, angyalok, pokol, ördög ès menyország sem. Olyan ez az egèsz, mint a talaj. Nő rajta fű, nő rajta fa, kifejlődik ez az de ezek a talaj nèlkül nem jönnènek lètre. A talaj nem tud magáról, nem kèpes beazonosítani azt ami ő. Èrzèkel mindent ami belőle van, belőle nő ki, rajta èl. Mi sem látjuk a hátunk közepèt. Ha mindent tud èrzèkelni kivève önmagát, akkor könnyen lehet, hogy annak hiszi magát amit èrzèkel.

Tudat -- gondolatok, èrzèsek, test

\

Külvilág


Mármint szerintem. Ez tudományosan nem bizonyítható.

2017. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Még jó, hogy csak hiszed, mert hát ezek mellett tények vannak csak te vagy irracionális. 😌

2017. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!