Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az online...

Mi a velemenyetek az online tarot joslasrol?

Figyelt kérdés
Szivesen beszelgetnek errol a temarol es segiteni annak akit komolyan erdekel bar en sem regen kezdtem ezt a reszet a kartyaveresnek.
2017. aug. 14. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szórakozásnak jó, érdemi információ szerzésére nem.
2017. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom ,hogy reagaltal a temara.Igazsag szerint leginkabb olyan cellal kezdtem el,hogy segitsek ertelmezni az online kirakasokat es magam is privatban keszitsek nehanyat azt kerve kuldjetek visszajelzest.Arra nem keszultem,hogy ilyen velemeny erkezik.Tiszteletben tartom,de annyit azert megjegyeznek,hogy en vallasoskent is hiszek a belso tudatalatti vagy a szentlelek erejeben.A belso megerzesekben.Amrnnyiben a karmank

szerint elkerulhetetlen proba var rank segit felkeszulni elfogadni mert nem tehetunk mast.Amin nem tudsz valtoztatni fogadd el..

Sokminden van amit nem latunk nem erzekelunk es megis letezik.

2017. aug. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!