Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért válaszol olyan az ezotéri...

Mért válaszol olyan az ezotéria kategóriában akit nem érdekel a téma? Csak.

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi csak? Ez a válasz is rá?:)
2010. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak.....................ba'tassa a a másikat,mint te is!
2010. máj. 25. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
1x is, kikérem magamnak. Én hiszek az asztrológiában, illetve a más dimenziókban is. Ki kérte, hogy adj rólam egy "véleményt"?Én csak rákérdeztem a kérdésed hiányos voltára.
2010. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...több pontott tettem a "csak" után!!! mikor kiíródott az oldalra a kérdésem akkor egy pontott tettek ki a "csak" szó után!!!
2010. máj. 25. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik,mindenre van válasz,mert az iskolában megtanították nekik a matekot,meg a fizikát,és a többit,hiányzik a lehetséges szó a szótárukból,és rettenetesen tudja idegesíteni őket,ha valaki máshogy gondolja a dolgot!Nem toleránsak,nincs bennük elfogadás,és talán félnek is azoktól a dolgoktól,amit tudós emberek még nem kutattak ki..ide jönnek röhögni olyan dolgokon,amik pár évtized mulva lehet,hogy bizonyított tény lesz,akárcsak a föld formája..

Ezeknek az embereknek az ősei kacagták ki azokat,akik azt mondták,hogy a föld nem is lapos..

2010. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb az általánosítási hajlam, mint a politika szekcióban :) A magam részéről azért írok olykor néhány vakhit-megingató, ébresztő jellegű, józan ész szülte adalékot, hogy nagyon azért ne álmodjuk magunkat egy még ennél is furább világ mélyére. Innen "bentről" (jaja, Mátrix) nem bizonyítható, hogy aki "látó" vagy "skizofrén" vagy egyszerűen csak másképp emlékszik, az nem egy ténylegesen létező, különálló valóság önmagában is. Logikailag persze, hogy az, épp erre utalok: a többit nem tudjuk megítélni. Lehetnénk játékosabbak, amikor olyan területeket boncolgatunk, aminél a jól bevált eszközök kénytelenek pihenni... Kb a humor és szomszédos területek maradnak az átfogóbb kép megalkotására :)
2010. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akit tényleg nem érdekel a téma, az egyáltalán nem jön erre az oldalra. Azért válaszolnak, amiért a szűzek is írogatnak a szerelem szex kategóriába, mert szeretnék, ha közük lenne a témához.
2010. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vannak olyan becsületesek és önzetlenek, hogy megosszák tapasztalataik és olvasmányaik egyfajta szűrletét azokkal, akik kissé talán beleveszni látszanak nehezen bizonyítható és ugyanilyen nehezen cáfolható állítások dzsungelébe, például mert simán elhisznek mindent, ami egy könyvben áll. Paff.
2010. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!