Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lila szín miért a misztikumo...

A lila szín miért a misztikumot és a természetfelettit szimbolizálja?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A lila az buznyák szin.
2017. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért is szimbolizálná azt?
2017. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Duenna ***** válasza:
80%
A csakra-színek mindig ugyanazok a színek, ezek a színek nem változnak. A 7 csakra-szín ugyanolyan, mint a 7 szivárványszín. Gondolom, nem véletlenül.
2017. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A homlokcsakrát (amit a misztika a megérzéssel és a kreativitással hoz összefüggésbe) szokták ezzel a színnel ábrázolni.

A csakrák egyébként a testünkhöz kapcsolódó energiaközpontok.


Az ezoterikus tanítások szerint, az ametiszt nevű féldrágakővel (amely, egyébként szintén lila színű) tehető aktívabbá a homlok (más néven, "harmadik szem") csakra.

2017. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tènyleg.
2017. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg mint 5 évig meditáló ember, tapasztalatból mondom, hogy dobjátok ki a csakrákat, ásványokat a fejetekből. Ezek mind felesleges szemetek csak... :)


Régen próbálkoztam 3. szemet nyitni ametiszttel, és többféle kristállyal és elmondom nektek még rosszabb eredmény volt, mintha nem nyúltam volna bele...


Utána csak elkezdtem csendben befele figyelni, és ahogy felismerések történtek bennem, magától élesedett az intuícióm, és sok más egyéb képesség is. Az ezoterikus tanoknak fele sem igaz sajnos. A lényeg, hogy a jelenben tudj mindig lenni, és ha ezáltal nem azonosulsz annyira a szokásaiddal, azaz tudsz a jelenben bármiben elmélyedni fejlődni fog minden. Teljesen mindegy mi milyen szinű, vagy melyik csakra micsoda. Ezek mind mesék csupán.


Egy valóban tapasztalt ember

2017. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!