Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tud Nyíregyházán...

Valaki tud Nyíregyházán megbízható ásványost?

Figyelt kérdés
Szeretnék ásványokat venni és olyan helyre akarok menni ahol ténylegesen értenek is hozzá és nem vernek át. Az interneten olvastam egy oldalon, hogy mikre kell vigyázni egy boltban, de amikor azon az oldalon megláttam, hogy milyen ásványokat láttam lehidaltam. Most komolyan megkérdeznék egy szakértőt, arról hogy zafírt vagy smaragdot igazit láttam, hogy marokkőként árulják. Az nem egy drágakő? Az majdnem olyan értékes, mint a gyémánt. És csak 550 ft egy db? Ez nekem elég gyanús. Igazinak látszottak az ásványok, de valahogy ez nekem nem stimmel. Lehet ilyen? Na meg ugye én hiszek az ásványgyógyításban és azt olvastam, hogy csak olyan helyen vegyek ahol tisztítják az energiájukat is. Most otthon nem elég, ha megtisztítom? Mert azt írta, hogy nem elég, ha nem volt boltban soha megtisztítva. De én ezt valahogy nem így gondolom. Légy szíves ne írjon olyan, aki nem ért hozzá vagy nem hisz az ilyenekben. Nem vagyok vevő rá. Nyíregyházán van ilyen hely, ahol megbízható?
2017. okt. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ásványokhoz nem értek, viszont telepata vagyok és tudom, hogy a monogrammod KB.
2017. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ásványokkal foglalkozom. Igen, igazi zafírt láttál. A különbség az értékes és a marokkőként árult közt, hogy a marokkő csiszolatlan ásványtöredék. Ezért olcsó.

A tisztítást bárki megcsinálhatja otthon, egyáltalán nem fontos, hogy ezt még az üzletben bárki megtisztítsa...sőt, egyáltalán nem is szokták, max pár ezoterikus humbukkal árat felverő egyén. Azt, hogy Nyíregyházán hol van ásványbolt, fogalmam sincs.

2017. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy nem, nem talált. Nem értem minek kell itt hülyéskedni. A másodiknak köszönöm a választ. Akkor tényleg igazi volt. :D
2017. okt. 7. 16:08
 4/7 anonim válasza:

Ide látogass el:


[link]

2017. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. okt. 7. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ideje nézegetem ez az oldalt [link]

Nyíregyházán készülnek az ékszerek. Van egy cikk a hamisított ásványokról is [link] hir/hamisitott-es-eredeti-asvanyok-kulonbsege/58

2017. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. okt. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!