Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Valamilyen szintrn hiszek az eféle dolgokban: Nekem volt egy bátyám akit sajnos nem ismerhettem. Fotó sem készült róla, koraszülött volt, 1 napig élt. Sokszor érzem azt, hogy itt van mellettem vagy mintha hozzám érne, esetleg súgna nekem valamit(amit nem értek tisztán). Ma reggel elég érdeken ébredtem fel. Mintha valaki a nevemet súgta volna és hirtelen felugrottam. Ez csak azért volt furcsa mert ma "van" a születésnapja és pont akkor hallottam, abba az időpontba mikor ő megszületett. Ez miért lehet? Csak tudatni akarja, hogy velem van. Eléggé megijedtem, pedig hiszek ilyen dolgokban.

2017. okt. 23. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. Siettem
2017. okt. 23. 12:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azt jelenti, hogy a bátyád , így ismeretlenül is fontos neked.

Azt nem hiszem, hogy ő valami túlvilágról üzent volna neked.Olyan sokszor gondolsz rá és olyan erősen, hogy ezt vélted hallani.Én nem hiszek az ilyen jelenésekben , persze lehet, hogy tévedek.

Lehet, hogy mégis a bátyád volt az, viszonozza, amit iránta érzel.

2017. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!