Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném visszakapni a...

Szeretném visszakapni a "képességem". Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Régebben nagyon sok mindent megálmodtam, mindent tudtam előre, kb. napi szinten. Imádtam aludni, álmodni, tudtam, hogy mikor mi fog történni, a megérzéseim is nagyon jól működtek. Mostanában, kb 2-3 hónapja nem érzem ezt. Néha megálmodok még ezt-azt, de nem úgy, mint régen. A megérzéseim jók, szoktam olyat csinálni, hogy elindítok egy ilyen "döntéshozót", amiben különböző válaszok vannak, és mielőtt kiadja a "gép" a választ, én már előre tudom, mi jön ki. Úgy érzem mostanság túl sok stressz ér, mind magánéletben mind iskolai szempontból. Nem tudok ellazulni. Lehet köze ahhoz, hogy kezdenek elmúlni a dolgok? Voltam aurafotózáson, az aurám nagyon szép, arany+rózsaszín, a férfi aki csinálta mindent elmondott rólam, tudja, hogy látó vagyok, könnyen kiismerem az embereket stb. Szeretném visszakapni a "képességem". Hogyan csináljam? Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Vegyél egy drogériában arany és rózsaszín csillámport, meg egy kristálygömböt, szórd be a csillámporral magadat is és a kristálygömböt is, így egyesül az aurád a gömbbel, és látni fogod benne a jövőt. Tényleg.
2010. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meditálni, kiegyensúlyozni a gondolataidat és az érzelmeidet. A zavartság és a stressz rontja az érzékelést és a megérzéseket is. Az ilyen képességek nem múlnak csak úgy el, vizsgáld meg mik történnek veled mostanság, és próbáld kikövetkeztetni mit nem csinálsz jól.
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pórbáltam meditálni, kizárni a gondolataim, de egyszerűen nem megy. Elkalandozok, előjönnek a gondok. Pedig valahogy muszáj lesz. Köszönöm a választ, várok még válaszokat :)
2010. máj. 30. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
18:16-os vagyok. Ha a meditáció jelenleg nem is megy, biztosan ismersz olyan módszereket, amivel a mentális és érzelmi aurádat tudod tisztítani, hiszen a leírásod szerint fejlett vagy spirituálisan. Aztán még mindig ott van a miértek keresése. Kezdetnek erre próbálj koncentrálni.
2010. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

aludj többet és keresd az ellazult állapotokat (ebéd után, reggel stb) amikor aludhatsz és szuggeszciókat küldj mielőtt bealszol: "Látni akarok álmomban, mint ezelőtt"


Én tudatos álmodó vagyok és valamennyire testkilépő is de nekem is az utóbbi 2 hónapban 1szer sikerült nagyon rövid időre, persze távol voltam az otthonomtól más országban.

2010. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fáraszd le magad! Ha sok a stressz akkor a sportolj tehát a mozgások (futás,box..stb) amik jól le izzatsz, ezeket tompitsák a stresszt! És igy tovább is tudsz aludni..
2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A testből kilépés most nagyon érdekel engem is, szeretném elsajátítani. Tudatos álmodónak vallom magam, mert bármi történik álmomban érzem, hogy alakíthatom, és ezt meg is szoktam tenni. Néha úgy érzem, mintha megnyomnám a "szünet" gombot, gondolkozok mi legyen az álmom folytatása, és utána úgy alakul, magam alakítom. :)
2010. máj. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!