Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma van az év utolsó 10 milliós...

Ma van az év utolsó 10 milliószoros napja. Hisztek benne? Tényleg figyeltek ilyenkor a gondolataitokra és cselekedeteitekre?

Figyelt kérdés

#hála #jóság #pozitív gondolkodás #tízmilliószoros nap
2017. nov. 10. 08:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2017. nov. 10. 08:03
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Én még nem készültem fel. Mit lehet tenni?
2017. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Legalább ne hirdesd az értelmi szintedet és a tudatlanságodat 51%-os komentelő!


Tessék, rémélem most már felvilágosodsz!

[link]

[link]

2017. nov. 10. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Az èrzelmi töltet+gondokat káoszra való hatását tízmilliószoros hatványozással. Ezt jelenti
2017. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy kicsit gáz volt kèrdező. Neked sem lehet olyan szèp èleted ennyi gonoszsággal a szívedben. Mindenki azt kapja amit èrdemel. Másrèszt ha rossz èrzèseket okozol másoknak amik ugye benned vannak csak te hiszel bennük, akkor mások is olyanná válnak, mint te. Ne cseszd el a világot.
2017. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos igaz. Empátia. Nekem tudatos mert tudatosítottam de másoknak tudatalatti.
2017. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kérdező

ezt magadtól kérdezd meg előbb (és ne felejtsd el a válasznál hogy 10milliószoros előnyöd van):


"Minden célodat elérted, amit valaha kitűztél? Álmaid munkahelyén dolgozol? Boldog és harmonikus párkapcsolatban élsz? Esetleg van egy-két szép gyönyörű gyereked is? Nos?"


legalább magadnak ne hazudj

villamossal jársz, azon is bliccelsz, panelban laksz vagy még ott se, mid van? most komolyan? belső békéd? tele vagy ideggel

2017. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Lazíts kèrdező. A világ nem rossz ès más emberek sem azok. A rosszban csak hisznek. Ha nem hinnènek benne tovább akkor megszűnik lètezni. Puff aranykor.
2017. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#13


Csak, hogy megnyugodjon a kis lelkecskéd, hogy kettőnk közül pont te vagy az, aki hazudik.

Mint amikor észre veszik, hogy valaki lop és a tolvaj a leghangosabb, hogy ő bizony nem lopott.


27 éves boldog könyvtáros nő vagyok. 4 és fél éves boldog és harmonikus párkapcsolatban élek, decemberben párommal lakást veszünk.

Nem a fővárosban élek, úgyhogy nem járok villamossal. Egy kisebb városban élek, és gyalog közlekedem. Van jogsim, de még autóm nincs.

Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok, nem cigizek és nem iszom alkoholt.

Minden célomat elértem, amit kitűztem. Elvégeztem két fősulit. Nagyon sokat segített a Titok című film, ami a youtube-on is megtalálható, Brian Trancy, Szabó Péter motiváció előadó, Csernus Imre, Louise L. Hay könyvek, hanganyagok és a következő hanganyag is nagyon sokat segített az összes fősulis vizsgám előtt: https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Fontos számomra a belső béke, és azon vagyok, hogy harmóniában éljek magammal. Nagyon szeretem és tisztelem magam.

Mindenkinek először az önfeledt vidám mosolyom jut eszébe, mikor rám gondolnak. Mindig mosolygós nő voltam és vagyok is.

2017. nov. 10. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
😂😂😂 ez nem a te napod kedves kérdező. Tényleg nyugodj le. Erről (is) szól ez a nap.
2017. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!