Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi torténik a halál után?

Mi torténik a halál után?

Figyelt kérdés
Érdekelnének olyan videók, cikkek amikben emberek mesélnek arról hogy meghaltak egy pillanatra majd visszatértek

2017. nov. 14. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Semmi mivel csak 'reménykedők' hiszik hogy van bármi is, mert nem tudják elfogadni, higy csak ennyi
2017. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Annyira gyűlölöm amikor valaki azt szajkózza hogy nincs semmi a halál után. Na és te, első, honnan tudod hogy nincs semmi? Talán isten vagy? A tudomány a közelében nincs annak hogy ezekre válaszoljon és valószínű hogy nem is lesz még jódarabig.
2017. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt egy súlyos balesetem, ami után többször újra kellett éleszteni. Semmilyen élmény nem volt, pont ugyanolyan, mintha mély álomba estem volna.

Előtte se hittem abban, hogy a halál után lenne bármi, ezután pláne. Csak szánni tudom azokat, akiknek muszáj kapaszkodniuk abba a hitbe, hogy több is vár rájuk ennél az életnél.

2017. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azokat tudom szánni akiknek még annyi fantáziájuk sincs hogy egy körforgás részei lehetünk akár és az hogy meghalsz mint Lakatos Maricsuji még nem jelenti azt hogy ne születhetnél meg száz évvel később Mint Kolompár Legolász.
2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

2. Te agressziv valaki.

Miért nem te bizonyitod azt hogy van valami a halál után?

2017. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó.

Miért, te bizonyítod hogy van valami a halál után?

Olyan buták az emberek hihetetlen. Amíg nem bizonyítasz vagy cáfolsz valamit, addig mind a két lehetőség lehetséges.

2017. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
*Bizonyítod, hogy nincs semmi a halál után?
2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
5-ös, én aztán nem vagyok agresszív nekem elhiheted :) csak úgy állítanak emberek dolgokat mint ha tudnák is. Én sem tudom, de nem is mondom azt hogy tuti van valami... ki tudja...
2017. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
66%
Ajánlom neked: Isten nyomában Morgan Freemannel: Élet a halál után
2017. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem olvastam el az összes hsz.t, higgyje mindeki azt amit akar. Megcáfolni vagy megerősiteni az állításokat nem érdemes mert vallásosokat és ateistákat lehetetlen meggyőzni.
2017. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!