Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik közösen létrehozott...

Létezik közösen létrehozott "szerelmi kötés"? Illetve az lehetséges, hogy egy efféle mágia több életre is összeköt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy közösen létrehozott, hogy a párommal egymás tudtával, tehát együtt csinálunk valamilyen mágiát, ami által szerelmi kötelék jön létre.


Nos tudom, hogy az a dolog általában egyoldalú, tehát valaki meg akarja kötni a másikat annak tudta nélkül és ez néha sikerül is, na de közösről még nem hallottam.

Viszont valakivel kapcsolatban voltak nagyon különös tapasztalataim, szokatlan álmaim, amik arra utalnak, hogy olyan kapcsolat, kötelék van köztünk, ami mással nálam nem volt jellemző.Lehet, hogy "csak" lélektárs és ezt érzem, de akkor is különös...


De maradjunk most a szerelmi kötésnél (jobb híján így nevezem).Létezhet-e az, hogy több életre is összekössön?


Meg lehet ezt valahogy szakítani? Közös akarattal, vagy egyoldalúan?


2017. nov. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

"több életre is összekössön"

Kizárt.

Több oka is van:

- előző ÉLETETEK által meghatározott Karmátoknak pontról pontra azonosnak kéne lennie,

- újjászületése előtt mindenki iszik a felejtés vizéből, tehát, ha egyszerre is reinkarnálódnátok, azonos időben és helyen, akkor is idegenekként ismernétek meg egymást,

- ha mégis megtörténne, mostani életetekből semmi nem rémlene, érzéseitekből semmit nem vinnétek magatokkal, ugyanúgy, ahogy azt sem tudjátok, előző életetekben melyikőtök ki és mi volt, volt-e kapcsolat közöttetek, ha igen (aminek kicsi az esélye), milyen.

2017. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brthpt válasza:
55%
Ebből a felejtés vizéből lehet valahol venni? Nekem kellene egy masfel liter. Kellene az egyik előadómnak akinek nem jartam be az óráira, aztan kellene az öcsémnek hogy ne tudja hova tettem a penzem mert mindig nyúl belöle, illetve lehet néha egy egy buli után en is innek belőle. Hol lehet kapni es mennyibe kerül?
2017. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Viszont valakivel kapcsolatban voltak nagyon különös tapasztalataim, szokatlan álmaim, amik arra utalnak, hogy..."


...hogy egyes emberek rengeteg hülyeséget be tudnak képzelni maguknak a fejükbe. Ez egyszerűen csak az emberi butaságról szól, mint az egész reinkarnáció is.

Sok ember még ma is annyira visszamaradt szellemileg, hogy a jelenségek fizikai magyarázata helyett inkább képzelegnek.

Ezt ugyebár megtették az emberek 1000 éve is, jobb híján, amikor még nem voltak tudományos információk, ezért a valóságot behelyettesítették kitalációkkal.

Ma már más a helyzet, de egyesek mégis 1000 éves buta szinten vegetálnak.

2018. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!