Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg hogy 4w2...

Honnan tudom meg hogy 4w2 vagy 4w1? (Enneagram)

Figyelt kérdés

Most töltöttem ki ezt a tesztet: [link]

és a 4-est vagyis művészt kaptam eredményként. Addig világos, hogy a 4-essel "összekötött" másik két szám, vagyis az 1-es és a 2-es határozza meg a wing-et.

A kérdésem az lenne, hogy ezt úgy lehet megtudni, hogy megnézem, az 1-esből van-e több pont, esetleg a 2-esből vagy ennél sokkal bonyolultabb a dolog?



2018. jan. 14. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, elnéztem. A Wing-em vagy 3-as vagy 5-ös. De egyikkel sem tudok igazán azonosulni.
2018. jan. 14. 14:50
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak szomszédos szám lehet a wing, a többi nem játszik, hiába kapsz rá több pontot. A te esetedben csak a 3 és az 5 lehet wing. 4w3 vagy 4w5.
2018. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem figyeltem a kommentet, látom már magad is rájöttél erre. Azt kell választani a kettő közül, amelyikre több pontot kaptál. Ha ugyan annyi pontot kaptál rájuk, akkor amelyik szimpatikus. Ha egyik sem szimpatikus, akkor feldobsz egy 100 forintost és az alapján választasz.
2018. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Küldöm a pontot.
2018. jan. 14. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszonylag kicsi az esélye hogy valóban 4es vagy.

Ha érdekel tudok privátban némi infót adni.



A wing szerintem nem számít sokat inkább az hogy létfenntartó, szociális, vagy szexuális típus vagy e...

2018. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!