Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez?! Démon?!

Mi ez?! Démon?!

Figyelt kérdés
Németországban élek a szüleimmel. Most egyedül vagyok itthon. Kiráz a hideg, és ùgy érzem figyel vmi. Ráadásul a laptop a másik szobában elindult. Egy pillanatra láttam egy sötét fejet és engem bámult. Egy maci fekszik az ágyban és furcsán bámul engem. Nem ez az elsõ eset, hogy megtörténik ez velem, amikor egyedül vagyok itthon . Múltkor pl. egy kisautója az öcsémnek magától leesett a szemem elõtt. Nem nyúltam hozzá. Nem viccelek.
2018. jan. 20. 18:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
AZT elfelejtettem, hogy ez a ha 6 évvel ezelõtt leégett. Nem tudom,hogy haltak-e meg.
2018. jan. 20. 18:28
 2/16 anonim válasza:
75%

gondolom egy ott ragadt gonosz szellem lehet

hülyének fogsz nézni de a helyedbe felírnám minden ablakra éss szoba ajtóra ISTEN nevét(Inri) állítólag a gonosz szellemeket visszatartja és ez nem vicc(mikor ide költöztünk az új házunkban rendszeresen történt h kopogtak az ablakunkon és mikor anyám kinézett senki se volt ott egy idei azt hittük h a rokonok szórakoznak de nem, utána mondta anyámnak a tesója h írja fel Isten nevét a házban és elfog ez múlni,el is múlt)meg a helyedben elmennék templomba,vigyél el a templomból egy kis szentelt vízet és önts egy kicsit minden sarokba

2018. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
persze ezen kívül is még történt sok fura dolog a házunkban de már elmúlt hálistennek
2018. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak tudja az a legfurcsább az egészben, hogy ez mind akkor történik, amikor egyedül vagyok. DE! Nem fogok holmi démontól megiedni! Azért maradok itthon egyedül mindig, mert nyelveket tanulok, tolmács szeretnék lenni, és ezért jó pár nyelvet megakarok tanulni anyanyelvi szinten. Azon kívūl még vannak nagy terveim az életben. Nem fogom hagyni, hogy ez a démon, ami engem piszkál romba döntse az álmaim. Nem félek tõle.
2018. jan. 20. 22:06
 5/16 A kérdező kommentje:
És én már láttam. Habfürdõt vettem, amikor megláttam a kádon lévõ fémkorongon. Fehér arcú, fekete ruhájú. Mondtam a szüleimnek, de nem hisznek nekem.
2018. jan. 20. 22:14
 6/16 anonim válasza:
38%
Nem is értem miért :D
2018. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De eddig nem ölt meg, nem is fog.
2018. jan. 20. 22:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Ön AZT hiszi szòrakoznék ilyennel?? Nagyot tévedett
2018. jan. 20. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Imádkozni kell ez fontos

2018. jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!