Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak új ingát használhatok...

Csak új ingát használhatok vagy használtat is?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt ingám,de sajnos elkeveredett.A vaterán árulnak ingákat,de attól tartok már használtak és nem tudom tovább lehet e adni új tulajdonosnak..
2010. jún. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az új ingát ajánlanám. Anyukámnak is van egy és az én kérdéseimre nem válaszol. Olyan ingát szerezz be ami csak a tiéd! Ne add oda másnak.
2010. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erősen ajánlott az új inga használata. Az inga személyes tárgy, nem jó ha gazdát cserél, ráadásul alaposan meg is kéne tisztogatnod. Nem mondom, hogy lehetetlen használt ingával dolgozni, de nem olyan észvesztően drága venni egy újat. Itt nézelődj, van 600 Ft körül is:

[link]

2010. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy újat,de saját magad is készíthetsz,lényeg hogy úgy érezd,mintha az az inga pont neked lenne kitalálva.

Öblítsd le hideg vízzel,aztán pár napig tartsd magadnál,hordd a zsebedben,hogy "összeszokjatok" érdemes csak ezután használatba venni.

2010. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,inkább újat szerzek be.A link különösen hasznos volt!
2010. jún. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!