Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Test halála után van valamilye...

Test halála után van valamilyen létezés, vagy sem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,kik vannak többen. Azok akik úgy gondolják van létezés a test leállása,halála után,vagy azok akik azt gondolják semmi sincs utána. Ha igen,vagy nem,kérlek fejtsétek ki miért azt gondoljátok,hiszitek amit.

2018. febr. 12. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én több dimenzióban hiszek. Van egy, ahol még él , van egy ahol nem is létezett, van egy ahol máshogy néz ki érted. De a reinkarnációról annyit, hogy hülyeség(szerintem). Igaz hogy sokan mondanak ijesztő dolgokat amelyek alá támasztják. Például egy 5 éves gyerek rámutatott a térképre , hogy itt zuhant le a gépem. Dokumentum filmben láttam. Én is meglepődök néha ilyeneken. Én is emlékszem dolgora , amik nem is valósak, de én tudom hogy megtörtént velem. De sokan nem hisznek semmibe. Én csak a dimenziókba hiszek, végül is,miért ne létezhetne? Akár csak az összes többi, hiszen nincsen semmi sem alátámasztva.
2018. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincsen. Én úgy képzelem el, mint egy álamtalan alvást amiből nincs ébredés.
2018. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
46%
Figyelj sok olyat hallottam már hogy összesett egy ember. És amíg élet halál között lebegett látta a fényt és az alagutat majd hirtelen visszazuhant a testébe. És ezt ők mondták akik ezt átélték. Szal szerintem van.
2018. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Olvass a halálközeli élményekről!
2018. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a halálközeli élmények a még élő agy utolsó villanásai a szinapszisokban. De amikor meghal az agy, akkor már nincs semmi. Úgy fogjuk magunkat a halálunk után érezni, mint születésünk előtt. Sehogy.
2018. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen. ezt senki sem tudja 100% ig. végül is lehet hogy sehogy. viszont van egy új kvantumfizikai elmélet,miszerint információ nem veszhet el nyomtalanul. az emberi tudat sem elméletileg. de bizonyítani ezt sem lehet.
2018. febr. 12. 20:41
 7/16 anonim válasza:
Cáfoljatok meg de legalábbis nekem még senki se mesélte el milyen érzés meghalni. :D Meg gondolj bele amikor beáll a klinikai halál akkor csak összesel de az agyad jár durván olyan 30 percig. És amikor beáll a biológia halál és leállnak az anyagcsere folyamatok akkor szünik meg minden. Tehát a klinikai halál alatt látod a fényt az alagút végén és innen vagy visszahoznak vagy nem.
2018. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
49%
Magyarul a klinikai halál alatt még élsz tulképoen de a biológia halál a klasszikus halál. Hogy utána mi lesz a lelkeddel na azt ne kérdezd. Bár a reinkarnáció szerintem bullshit.
2018. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez a reinkarnáció nekem sem túl logikus dolog.... én igazából 50-50 esetben hiszem hogy mi. de kíváncsi vagyok arra hogy mások mit :)
2018. febr. 12. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs racionális okunk feltételezni, hogy bármi van utána, bár sokaknak rossz érzés nem ezt tenni (vagyis elsőre mindenkinek az), szóval szerintem mindig is lesznek ilyenek. Az információ, meg csak egy érzékelés keltette illúzió, nem létezik tőlünk független, az ilyen elvont dolgok a valóságba való önkényes kivetítése csak a kvantumfizikusok vágyainak, és a fentebb is említett félelemeihez köthető. (Pont mint az, hogy a tudat befolyásolja azt hogy valami hullám vagy részecske e, a fszt, csak nem tudják mért viselkedik úgy ahogy/az a világ már túl kicsi, hogy közvetlen megfigyeljék és megtalálják a valódi okokat, aztán kitalálnak ilyen hülyeségeket, mert hinni akarnak benne, hogy többek, mint láncreakciók akik nagyjából felfogják a saját működésüket.)
2018. febr. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!