Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges lelassítani az...

Lehetséges lelassítani az öregedést?

Figyelt kérdés
22 vagyok, és őszülök. Van közel száz ősz hajszálam. Nincs valami rituâle, szeánsz amivel letudnám lassítani az öregedésemet...például három ősz hájszál elégetése gyertyán, pentagramma közepén...vagy valmi hasonló?

2018. márc. 1. 19:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Ez nagy részben a genetikádon múlik, én 26 vagyok és nincs egyse édesapámnak 60 felett szintén nincs és édesanyámnak közel a 60 hoz szintén nincs, nagy eséllyel nekem sem lesz. Genetika ellen nem nagyon lehet küzdeni, gyógyszertárba persze lehet kapni hajtápláló samponokat és kenceficéket azzal meglehet próbálkozni vagy a hajfestéssel.
2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi az ősz haj és a fiatal arc együtt. A párom 25 volt, amikor megismertem, és minden ötödik hajszála már ősz volt. Mostanra teljesen szürke a haja, olyan mint egy koala szőre. Imádom.
2018. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megházasodtam nem volt egy ősz hajszálam se. Most 10 év után majdnem teljesen kifehéredett. Van egy erős gyanum de nem merem neki felhozni.
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az zavar leginkább, hogy az ősz hajszálaim, hoszabbak és göndörek.
2018. márc. 1. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, legfeljebb a jeleit tudod ideiv- óráig "eltüntetni".
2018. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hajfesték.
2018. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Le lehet lassítani igen komolyan. Az ősz hajszálakra NO GREY loctiont kell venni, az visszaadja az eredeti színt, festeni sem kell. Öregedés ellen a Centrum energy és a Q10 konbinációja hatásos !
2018. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Lehetséges, vércserével.

Egyelőre egerekkel kísérleteznek: ha összekötik a vérkeringésüket, a fiatalabb képes megfiatalítani az öreget.

És viszont...

2018. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Lehetséges, vércserével.

Egyelőre egerekkel kísérleteznek: ha összekötik a vérkeringésüket, a fiatalabb képes megfiatalítani az öreget.

És viszont..."


Ezért iszunk mi Vámpírok vért...

2018. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megiszod, attól nem leszel fiatalabb.

A vámpírok amúgy sem öregszenek.

2018. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!