Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magától szétrobbanó üveg...

Magától szétrobbanó üveg asztal. Mi ez?

Figyelt kérdés
Egy nagyon közeli rokonomnál éjszaka, amijor ugye mindenki aludt, senki nem járkált, magától ripityára tört az asztal ami üvegből volt. Normális szobahő volt semmi különös. Azért tettem ezotériába ezt a kérdést, mert kíváncsi lennék ki mire gonol. Szerintetek?

#ezotéria #éjszaka #törés #asztal #furcsa történés
2018. márc. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feszules volt az uvegben es most pattant el.
2018. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy üveg pálinkám durrant szét a polc tetején.
2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alain Delon ***** válasza:
90%
Ahhoz, hogy értsd az 1-es választ, nem csak egyféle üveg létezik, mint ahogy nem csak egyféle vas sem. Vannak rugalmasabbak és kevésbé rugalmasak. A rugalmasabb anyagok könnyebben viselik a különböző igénybevételeket, a kevésbé rugalmasak pedig nem. Ilyen igénybevétel lehet pl. az, hogy az alátámasztáson nem tökéletesen fekszik fel az üveglap, ami belső feszültséget okoz az anyagban. Ha az üveg kevésbé rugalmas, amiből készült az asztallap, szét is robbanthatja az lapot. És, hogy milyen minőségű az üveged, mikor megveszed a jól kinéző üvegasztalod, szemre sosem nem fogod tudni megállapítani. Tehát nem ezotéria a kérdésed, csupán anyagismeret.
2018. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ridamov ***** válasza:
49%
de ha olyan erős mint egy híd és katonák MENETELTEK rajta akkor az lesz a magyarázat
2018. márc. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én egyszer leejtettem egy vastag üvegpoharat az utcán. Ajándékba vettem. Tíz perc elteltével kitettem az asztalra. Kis idő múlva ott szétrobbant. Mint ahogy az #1 es írja, feszülés történt az üvegben. Lehet hogy az asztallal is történt valami behatás. De lehet anélkül is hogy magától széttörik.
2018. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy pálinkáspohár készletünk.Vastagabb, szürke üvegből.Ajándékba kapták anyuék, mikor születtem.Nos, az évek során a készletből az összes pohár szétpattant magától.Nem egyszerre, hanem ahogy mondtam évek során egy-egy szépen megadta magát.Gyártási hiba, anyaghiba.
2018. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat!!
2018. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!