Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek benne? Lehetséges ez?

Hisztek benne? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem egy fiúval. soha nem találkoztunk, csak emailezünk. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Sokszor gondolok rá napközben, néha becsukom a szemem és úgy érzem Velem van, van mikor végig fut rajtam a libabőr. A lelkek tényleg vágyhatnak egymásra, hogy fizikai jelei is lehetnek? Remélem értitek.
2010. jún. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy csak a két lélek vágyik egymásra, sajnos nem elég egy kapcsolathoz !!! HA nincs fizikai vonzódás és szerelem, akkor könnyen "kibicsaklik" a kapcsolat.
2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod,, hogy ő is ezt érzi?
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, velem történt ilyen. 16 éves voltam, amikor elkezdtem levelezni egy fiúval és a levelei alapján rettenetesen beleszerettem. Akkor még nem volt az e-mailezés ennyire elterjedt, mi sima postai leveleket váltottunk. Amikor olvastam a sorait, én is mindig úgy éreztem, a lelkeink találkoznak és szeretkeznek, a szó legszebb értelmében. :) Annyira "egy hullámhosszon" voltunk mi is, hogy féltem vele találkozni, nehogy csalódjunk egymásban. De aztán mégis megbeszéltünk egy randit és eget-földet rázó szerelem lett belőle. :) Később elváltak az útjaink, de mindig szép élmény marad. Egyszóval: csak megerősíteni tudlak: van ilyen és csodálatos! Élvezd ki! :)
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

inkább ez csak kíváncsiság, nem pedig ezoterikus dolog.


az ilyen internetes ismerkedések a valódi találkozásokkor szoktak megbukni, hiszen fizikailag sosem úgy képzelik el a másikat, mint ami az valójában.

2010. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, és talán ő a lelki társad.

Én 27 évesen találtam rá a lelki társamra.

Előtte volt vagy 100 pasim, de mind nulla hozzá képest.


6 éve szeretjük egymást kölcsönösen, és még indig olyan szerelmesek vagyunk, mint az elején. 1 napot nem bírunk ki egymás nélkül :)

2010. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem szerelmes vagy abba akit csak írásból ismersz,ami gyakori lehet,mert így olyannak képzeled amit te szeretnél,ö meg azt írja amit szeretnél olvasni,vagy úgy értelmezed ahogy szeretnéd.Az esetek többségében az ilyen tartós levelezés után,találkozáskor valós ismeretségnél sokat csalódhatsz,mert akkor kiderül mi az amit te képzeltél róla és milyen valójában.
2010. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!