Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban ijesztő történetek?

Valóban ijesztő történetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nagyon szeretem a rémtörténeteket, de nem nagyon volt eddig szerencsém olyanhoz, ami valóban rám hozta volna a frászt.

Valami jó sztori?


2018. júl. 7. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szellemjárás

[link]

Megtörtént eseményeken alapszik ez a sorozat, nagyon érdekes.

2018. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Kevés olyan sztori van amiben van igazság. Még kevesebb amit meg is osztanak.


De rendben.Én egyszer az erdőben bicikliztem éjszaka és zajt hallottam balról.Megálltam és leszálltam.A zaj(recsegés-ropogás) abbamaradt.Nem mertem beljebb menni,de amikor továbbhajtottam,furcsa sikoltást hallottam, sem nem emberi,se más amit hallottam azelőtt.A sikoltás felé fordultam és láttam egy árnyat elsuhanni egy nagyon sűrű rész felé, ahol szinte semmi fény nem volt.Aztán mentem tovább kifelé az erdőből és mégegyszer hallottam a sikoltást. Az első olyan fenyegető volt, a másik elnyújtottabb,majdnem kellemes, ha nem egy erdőben hallom,a sötétben.Mintha elégedett lenne hogy otthagyom

2018. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 évvel ezelőtt, a szobába lépve erős bakelitszag ütötte meg az orromat. Keresve a forrását, az ablaknál lévő 6 konektoros elosztó billenő kapcsolója mintha felrobbant volna. Egy búvárszivattyú volt bedugva, és az ablakon volt kivezetve a vezetéke. Ezen a vezetéken a ciszternához közel volt egy körte kapcsoló, ami szintén fel volt robbanva. A kapcsolók darabjait összegyűjtve, csak az érintkező hiányzott. Semmi korom, semmi égésnyom nem volt a kapcsolók belsejében. Az ablak melletti falon, egy szögletes elágazó dobozból a vezetékek úgy álltak kifelé mint a sündisznó tüskéi. A dobozt megvizsgálva mintha a dobozból igen erős nyomással távozott volna valami. A dobozfedelet sehol nem találtam. Néhány héttel később esett ki a fogason lógó kabátok közül, ami a dobozzal szemben lévő falon van. A történetben az is érdekes, hogy mikor elmentem hazulról, a villanyóra alatti biztosítékot mindig le szoktam kapcsolni. Az egész szobában olyan érzésem volt, amit nem lehet szavakba önteni. Mintha valami lidérc tombolt volna a szobában! Aznap nem is mertem elaludni! A mellkasomban éreztem valami idegen dühöt, ami a falakból és bútorokból is áradt. Még van egy különlegesség, ami szót érdemel, mégpedig az, hogy a kapcsolók darabjait úgy vissza tudtam pattintani a helyökre ahogy azok újkorukban voltak, tehát semmi olvadás, tőrés, repedés nem volt egyik alkatrészen sem, csak az érintkező, mintha elpárolgott volna a lemezről, a helyén egy kis elszíneződést lehetett látni, mintha igen magas hőmérsékleten párolgott volna el. De ha ez a valami, csak az érintkező anyagára bukott, akkor a doboz belsejében mi okozta a detonációt? És mitől volt az az erős bakelitszag, valamint miért éreztem magam úgy mint akit kupán csaptak? Ezt az egészet nem kitaláltam, és nem is álmodtam, mert az elosztót még évekig örízgettem az eresz alatt!
2018. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17/L(Bella)

Húgom 5/L(Dorina)

Nővérem 19/N(Betti)

Nővérem pasija 20/F(Krisztián

Krisztián:Nagyon kedves és humoros,mindig mosolyog,sokszor ő vigyáz ram amikor senki sincs itthon,még nem Betti férje de én már családtagként tekintek ra

Betti:Nagyon szeretem,A legjobb tesó,sose bántott meg,azt mondta ha összeházasodik Krisztiánnal én lehetek az egyik koszorús lány

Dorina:olyan cuki,és szél arcú,mi efyütt vagyunk egymásnak,és szeretjük efy mást mi 3testvér +4.

Történt egyszer hogy anyu meg apu meg minden rokon elment mert vásároltak,mi 4-en maradtunk itthon.

Kártyáztunk

-Hozok egy kis teát mindegyikőtöknek-mondja Betti

Kicsi tesóm,Dorinának már fürdenie kellett volna.

Ezért én meg fürdetem.

Ekkor amikor végeztem lihegést hallok a szobából(ilyenkor mjndenki arra gondolna:Betti be akarja kapni a legyet,vagyis hogy...Kindermachen)

Bementem ,Krisztián ott volt

Hol a nővérem?

-kiment megnézni az állatokat

De akkor mi liheg a szobában?

-Nem tudom

Inkább kimentünk az udvarra,Krisztián fogta Dorinát a kezével

Láttuk hogy Betti riadtan nézi az egyik tehenet

mi van Betti?

-Miazs Bettyi,félek mer valaki lihegy a sopápan!-mondta Dori

-nézzétek a tehenet!

Ránéztünk a tehénre ,csupa vér volt mellette efy kisbocival

-megellett,még jó higy kijöttem

-jó,de akkor miért néztél ennyire riadtan?

-ahh,semmi biztos csak képzelődök

Mért mivan Betti?

-egy nőt láttam ,fehér ruhában,fekete hajjal,és kék szeme volt,azt mondta,bajok fognak történni,de amikor jötetek eltűnt

Ebben a pillanatban mögöttünk recsent egy ág

Reccs!

Mindenki előttem volt,és én azt az ágat átléptem,és mögöttem valaki rálépett és recsent!

Krisztian talált egy cetlit

"Menjetek a padlásra"

Hát nem tudtuk mivan,ezért felmentünk

Ottláttuk hogy egy árnyék (valakié)jön felénk ,és elpillantottunk ,láttunk egy vértócsát

És az gész ház zajban tört ki

Rettenetes ricsaj volt,zengett a háze,lestek tárgyak,és inkább átmentünk Betti barátnőjéhez (Mirandáhiz)és Miranda öccséhez (Márkhoz)

Nem montuk el neki mi történt

Aztán amikor anyáék hazajöttek elmkndtuk mi történt(még mindig zajongott a ház)

Papot hívtunk és megszentelte a házat

Azóta nem történik semmi

2019. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. :O
jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!