Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, létezhet az...

Ti mit gondoltok, létezhet az időutazás?

Figyelt kérdés

Érdekes cikket találtam:

[link]



2018. júl. 12. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
nem
2018. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én azt olvasom ki a cikkből, hogy fotont küldtek vissza az időben. Nincs arról szó, hogy ember utazhat az időben.
2018. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Persze! Jelen pillanatban pont egy perccel később vagyok az időben, mint egy perce voltam.
2018. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Fú engem nagyon érdekel ez a téma.
2018. júl. 12. 12:20
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
A jövőbe lehetséges utazni. Csupán gyorsabban kell mozognod a fénysebességnél. A múltba nem tudsz utazni. Ha mégis sikerül rájönnöd, hogy hogyan, akkor vagy időparadoxon jön létre és megsemmisül az univerzum vagy alternatív idősík jön létre.
2018. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
#4, a nagyfokú érdeklődés kevés, jobb, ha célul tűzöd, hogy elméleti fizikussá válsz. Félművelt laikusként mindenféle áltudományos cikk meg fog vezetni.
2018. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6

Nem akarok semmilyen fizikus lenni, abszolút nem is értek hozzá.

Engem csak az időutazás témája érdekel. Amilyen rossz életem van lehet hogy egyszer mindent megváltoztathatnék.

2018. júl. 12. 13:49
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok semmilyen fizikus lenni, abszolút nem is értek hozzá.


Engem csak az időutazás témája érdekel. Amilyen rossz életem van lehet hogy egyszer mindent megváltoztathatnék."


Én meg nem akarok megtanulni autót vezetni! Csak meg akarom nyerni a Forma 1-et!

2018. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Létezik, onnan tudom, hogy én is 2131-ből vagyok itt épp látogatóba. Az időturizmus nagy üzlet lett azóta, én a 2010-es évekbe szeretek visszajárni, mert ekkor volt kapható a legjobb kézműves sör, és nagyon jó humorműsorok mentek a tévében, amiket csak így tudunk élvezni, mert a 2072-es magyar-román háborúban megsemmisült a tévéműsor-archívumok nagy része. Az M1 nevű adón futó Híradó-paródiák zseniálisak, a Németh Szilárd nevű karakteren hatalmasakat nevetünk. Hogy tudtak ilyen hülyeségeket kitalálni a 2000-es években élő emberek? XD
2018. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Szerintem létezik időutazás (a jövőbe), csak nem tudjuk (még) megvalósítani.
2018. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!