Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem búcsúzott el tőlem?

Miért nem búcsúzott el tőlem?

Figyelt kérdés

Most mély gyászomban nagyon kérek mindenkit, hogy legyen empatikus, és kérem, ne válaszoljon, ha nem hisz ebben.

Köszönöm!

5 napja váratlanul elhunyt egy számomra nagyon szeretett ember, a második anyukám, annyira szerettem, mint a saját anyámat.

5 napja sírógörcsökben fetrengek azóta, és beszélek hozzá, hogy "Csak adj egy jelet, hogy odaát vagy és jól vagy!"

És semmi!

Anya mondta, hogy hallotta az utcán, hogy a nevét kiáltja utána, nagynénémnél eltört a tükör, stb...

Nekem nem ad jelet, pedig sírva kérem.

Annyira szerettük egymást, miért nem üzen nekem???

Egy illattal,egy szellővel, álmomban, bárhogy...

Annyira szerettelek, keresztanyám, miért hagytál így magamra???

Aki nem hisz benne, azt kérem még egyszer, hogy ne írjon, tartsa tiszteletben a gyászom!

Köszönöm!



2018. júl. 13. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne erőltesd. Egy váratlan pillanatban biztosan neked is üzen valamit. :) Részvétem, kitartást!
2018. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Annyira jó ember volt, olyan váratlanul ment el.

Nagyon-nagyon szerettelek, keresztanyu!!!😢😢😢

2018. júl. 13. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd fog.
2018. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Neked is!
2018. júl. 13. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy már hazament a "fénybe", és onnantól már nem nagyon tudtok egymással kapcsolatot létesíteni. Amúgy, ha 40 napig nem megy haza; vagy nemtom, lehet, hogy nem 40, hanem 42, de ha addig nem megy haza a Mennybe, akkor állítólag ittragad; és nem tudna hazamenni, viszont egy idő után energiát kellene szereznie másoktól. Na és hát lehet, hogy arra már "nem volt ideje" , hogy elbúcsúzzon tőled is, mert lehet, hogy pont amikor búcsúzott volna, akkor már meglátta a fényt, és elindult arrafelé. De ha nem tudsz vele kapcsolatba lépni, akkor az valszeg azt jelenti, hogy sikeresen hazajutott. És most meg van boldogulva, és most tök jól érzi ott magát a Mennyben. Csomó előző életéből ott vannak csomó szerettei; és nem tud megsérülni, mert ott már csak fényből van, és hatalmasnagy szeretet veszi körül. Amúgy lehet, hogy még álmodban találkoztok szerintem simán. Meg amúgy lehet, hogy attól tartott, hogy túl fájdalmas lenne a búcsúzás; viszont búcsú nélkül elmenni is az; de viszont találkoztok még biztosan, úgyhogy ne aggódj, meg ő most olyan helyen van elvileg, ahol jól érzi magát.
2018. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet, hogy kellett a mennybe egy plusz jó ember, nem tudom.

Angyali volt már életében is, kis fürge, csillogó, jószívű tünemény, és egyszerűen elaludt, nem szenvedett.

Az bánt, hogy régen mondtam már neki, hogy "Keresztanyu, nagyon szeretlek."

Remélem érezte, vagy most már odaátról tudja.

Ez ilyen kifejezhetetlen mélységes mély szeretet volt, és lesz, amíg élek.

2018. júl. 13. 23:22
 7/11 Fish1 ***** válasza:
100%
Amikor elborít a gyász és a negatív érzések, akkor nehezen vagy egyáltalán nem tud kommunikálni veled. Vagy nem veszed észre. De szerintem se görcsölj ezen, ha úgy gondolja, akkor majd üzenni fog valahogy. Gondolj inkább arra, hogy ő már egy sokkal jobb helyen van.
2018. júl. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt.
2018. júl. 14. 07:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Februárban halt meg az anyukám.Én is folyton könyörögtem, hogy adjon jelet.Kb. két hét múlva kezdtem el róla álmodni, de nem voltak jók az álmok.Itt a gyk-n tanácsolta valaki, hagyjam most őt békén, mert "dolga" van odaát, meg kell találnia ott az útját, helyét.

Azóta nem könyörgöm...szoktam imádkozni Istenhez, hogy viselje gondját, meg próbálok emlékezni...sok kedves vicces emlékem van, azokat idézem fel magamban és akkor olyan mintha velem lenne.

Sajnálom a veszteséged.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy imádkozz és emlékezz, de engedd el őt.

2018. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ Neked is.

Fogadd őszinte részvétemet anyukád miatt.

2018. júl. 14. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!