Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kèrdèsem, és egyben kèrésem...

Tekusbrekus kérdése:

Kèrdèsem, és egyben kèrésem is a telekinézis irànyàba szeretnék haladni màr règ òta érzem ezt az erõt ha lehet ìgy kifejezni tàrgymozgatàsba nem észleltem mèg de mostanàba màr nagyon foglalkoztat most vagyok 16 éves?

Figyelt kérdés
Egy îrànyra lenne szûksègem,meg arra hogy a hitem erõsebb legyen.

2018. szept. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Hinni a templomban kell. De ha erősebb hitet akarsz, akkor elég ha keresel egy olyan embert, aki képes ilyesmikre. Segítek: nem fogsz ilyent találni. A kamu videókat ne hidd el, nézd meg a saját szemeddel élőben!
2018. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell gyakorolni. Lehet, hogy 10-20 évet is, szóval ne hagyd abba!
2018. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kõszõnõm
2018. szept. 4. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Mutattok ilyen 10-20 évet gyakorolt telekinetikust, aki legalább egy féltéglát meg tud mozdítani gondolattal, és kizárt, hogy trükközik?

Vagy ez csak ilyen lózung, hogy higgy és majd jó lesz?

2018. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elírtak az előbb pár nullát, 1000-2000 évet kell gyakorolni. De folyamatosan! Utána menni fog, csak még senki sem élte meg, de ott van a fény az alagút végén!!! Hátha te tehetségesebb vagy és 500 év alatt összejön!
2018. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mii77 válasza:
Mit értesz ezen hogy érzed az eröt?
2018. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mii77 válasza:
Egy idöben én is foglalkoztam evvel a tűn papir formával ment is legelösször két tenyérel aztán rájöttem hogy egy tenyérrel is megy ismerősöm azt mondta hogy csak a kéz hőjétöl forog de csináltam tovább anyit értem el hogy már 10 15- centire a papirtol is forgott aztán abba hagytam
2018. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!