Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segített már valakinek az...

Segített már valakinek az önmegerősítő szavak ismételgetése?

Figyelt kérdés
Mára elég volt a gúnyból! Normális válaszokat szeretnék.

2018. szept. 15. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezotéria, hanem pszichológia, szóval rossz kategóriában tetted fel a kérdést. Igen, lehet így növelni az önbizalmat, én néha szoktam, akut helyzetekben. Segít, ha átgondolod, pontosan mire lenne szükség - és ez nem csak a tennivalóknál, hanem az érzelmek esetén is így van.


Hosszú távon persze többet ér az, ha erőfeszítést teszel, majd mindig értékeled ennek az eredményét. De ha az első lépéshez kell egy kis hátszél, ahhoz még tudsz a fejedben variálni.

2018. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó, igen.

"Menni kell, muszáj, képzeld azt, hogy háború van és katona vagy".

Feljelentést, tárgyalást csináltam így végig.

Meg jópár ügyintézést, amikor szívem szerint otthon kucorogtam volna, mert már ki volt a...mindenem mindennel.

De megcsináltam, úgyhogy segített!

2018. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen segített.A mantra szó alatt a szóismételgetést érted?
2018. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, segít.
2018. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, amikor biciklitúráztunk, és egy durva emelkedőn tekertünk felfelé, azt mondtam magamnak, hogy robotlábam van, és motor hajtja, el is képzeltem, hogy a combomban és a lábszáramban rugók meg ilyen mittudomén micsodák vannak. Már szanaszét égett minden izmom, de így sikerült feltekerni megszégyenülés nélkül.
2018. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen. nekem nagyon sokat. izgulós, lámpalázas, remegős kezű vagyok. nehezebb munka előtt és közben a "mennifogmennifogmennifogMENNIFOGmennifog" és a "megtudodcsinálnimegtududcsinálni" nekem nagyon sokat segített. viccen kívül.
2018. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!