Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a legmélyebb, leglényegibb...

Mik a legmélyebb, leglényegibb kérdésetek, elméletetek, és a többi dolgotok, amiket igazán megérintőnek, lényegesnek tartotok?

Figyelt kérdés
Nyugodtan kifejtheted, ahogy szívednek kényelmes. :)

2018. szept. 28. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer megettem 11 szelet rántotthúst,azóta is azon gondolkodom meg bírtam volna enni a 12.-et vagy nem.
2018. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Tyuk vagy a tojás volt e előbb :D
2018. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#, simán!

2#, google up! :)

2018. szept. 28. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
A kutyámnak aki fekete szőrű tacsi keverék,szuka,milyen kölykei lesznek egy fehér szőrű pulitól?
2018. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért kellett rosszul alakulnia a dolgoknak körülöttem? Így kellett lennie, talán jobb lesz majd, talán nem?

Miért van az, hogy egyesek szerencsésnek, míg mások szerencsétlennek születnek? Miért van az, hogy akik jók, sosem kapnak szeretetet, míg, akik rosszak, azt kapják, amit nem érdemelnének meg? Hogy lehetséges az, hogy egy szülő a saját gyerekét gyűlöli? Hogy van szíve ehhez, s, ahhoz, hogy csak rosszon törje magát azokkal szemben, akikre mindig csak számíthatott?

Egy biztos. Mindennek oka van. A kérdések fontosak, de ha rágódunk rajta túlságosan, annak nincs jó vége.

Számomra ezek a lényeges kérdések!


Ez a válaszom kérdező!

2018. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó ezt könnyű megválaszolni: mert betegesen sajnáltatod magad és másokat teszel felelőssé a dolgaidért. Remélem segítettem.
2018. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
van értelme az egész világnak vagy sem? mi van ha nincs isten és a halál után semmi sincs se reinkarnáció se menny se pokol semmi mi értelme van akkor mindennek? ha úgysem lesz következmény vagy újabb esély
2018. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor érem el azt az állapotot, ahol úgy érzem önmagam vagyok, és én irányítom az életem.

Ez foglalkoztat legjobban.

<3

2018. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5, 7, 8 Küldtem privátot.
2018. okt. 1. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem talán a legmeghatározóbb univerzális elv, amivel eddig találkoztam és igaznak bizonyult a hermetikus "as above so below, as within so without".


A belső világod, az elméd, a lelki állapotod tükrözi a környezeted, és fordítva is, a külső körülményeid tükrözik a belső világod, gondolkodásod, lelki állapotod. Mint az ilyesmiben jártasak már kitalálhatták, gyakorló okkultista vagyok és konkrét tapasztalatim vannak azzal kapcsolatban hogyan tudom megváltoztatni az életemet és életkörülményeimet csupán a gondolkodásom megváltoztatása által.


Persze ez nem olyan egyszerű, mint például azt a Titok című könyvben és filmben ábrázolják, ennek megvan a maga rendszere sok alapelvvel, amit követni kell egyszerre és hosszú távon elsajátítani, de ha jól csinálja az ember, működik. És ez egy mindent eldöntő ok számomra, hogy soha többé ne essek az "áldozat mentalitásba", vagy legalábbis gyorsabban ki tudjak jönni belőle a jövőben.

2018. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!