Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok azokkal akik...

Ti hogy álltok azokkal akik első körben szkeptikusok az ezotériával szemben, ki is röhögnek, aztán egyszer csak ők lesznek az ezotéria mesterei?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon nem bírom az ilyen szélkakasokat.

Mások tudását felhasználva okoskodnak.


2018. okt. 12. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fáj a mesternek, hogy legyőzi a tanítvány mi?
2018. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Korántsem erről van szó☺
2018. okt. 13. 01:35
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Olyant nem láttam még szkeptikust ako hít volna az ezoteriaba. Aki hisz az ezoteriaba az nem lehet szkeptikus. De egy embereket hulyito troll lehet egyszere szkeptikus es ezo show királya.
2018. okt. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hittem anno. az ezotériában, még fiatal voltam és naiv, de ettől függetlenül történtek velem érdekes dolgok, amikre a mai napig nem találtam még magyarázatot.


Aztán amikor egyetemre kerültem (reál szakirány), akkor elég erősen rámentek arra, hogy a logikus gondolkodásunkat fejlesszék, mert ehhez a szakhoz elengedhetetlen. Szóval szépen lassan egyre több dolgot kezdtem el megkérdőjelezni és most itt vagyok szkeptikusként.

2018. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valódi meggyőződésből váltanak, saját tudást halmoznak fel, az teljesen rendben van.
2018. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akikről a kérdésem szólt,az ő tudásuk másoktól(többek között tőlem) származik.

Ha a saját tudásuk lenne, azt megérteném.

2018. okt. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!