Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki használja rendszeresen az...

Ki használja rendszeresen az Omynót? (Az élet megoldó képletét)

Figyelt kérdés
Salinger Richárd fiktív regényét olvastam el. Szerző állítja, hogy csak részben tér el a valóságtól, hogy jobban érthető legyen a rendszere az Omyno. Ha saját magam kifejlesztek egy számomra hihető rendszert, másmilyen omynót, működhet? Ez csak egy kísérlet a szerzőtől?

2018. nov. 19. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a másodfokú egyenlet megoldóképletét szoktam használni.
2018. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másodfokú egyenlet megoldó képlete legtöbbünknek csak érettségiig oldja meg az életét, igaz azt biztosan :)
2018. nov. 20. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

ez szélhámosság.

kitaláció és színészkedés.

csalás.

Én a helyedben a BRFK-ra mennék ezzel.

2018. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző válaszadónak....elismeri, hogy valami kitaláció, valami nem és nem vállal garanciát. Inkább az fogott meg, hogy hipnózissal is foglalkozik és mi van akkor, ha valakinek adunk valamiféle eszközt(omyno), amire nyitott és segítségével javulás érhető el. Például agykontrollosok is ismerik az eszményi pihenőhely fogalmát, ami ugyan nem létezik, mégis "oda kerülve" az illető relaxált állapotba kerül.
2018. nov. 21. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:

a második vagyok. csinálj ilyeneket. Nagy kárt nem tudsz vele okozni magadnak, egészen bolondbiztos ilyen szempontból a tudat és lélek. amennyiben hallgatsz a megérzéseidre.

de ebből pénzt csinálni az csalás és átverés.


nyugodtan pontozz le. nem számít.

2018. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!