Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy akivel...

Tényleg igaz, hogy akivel álmodunk az el alvás előt ránk gondol?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen. Sőt, ha a fogad a párna alá teszed akkor ellátogat hozzád a fogtunder!
2018. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Persze! Ebből tudom hogy a minap Scarlett Johansson is rám gondolt! Nem tudom hogy oldotta meg, tekintve hogy azt se tudja, ki vagyok, de egyértelmű hogy ez történt hisz csak így álmodhattam vele!
2018. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aki normális véleményt nem tud írni az inkább ne írjon
2018. nov. 23. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, valóban az a tudomány álláspontja, hogy az álmainkat gyakorlatilag abból legózzuk össze, amire emlékezünk (legyen az valóságelem vagy többé-kevésbé tudatosan, valóságelemekből épített fikciós konstruktum, illetőleg objektum vagy gondolat), és nem abból, amire mások (gondolnak vagy emlékeznek).

Amennyiben ezt valóban egy TUDOMÁNYOK-kategóriás kérdésnek szántad, nagyon egyebet nem tudunk válaszolni.

2018. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj át az ezotériába.

Amúgy nem igaz. TE gondoltál ŐRÁ - de még az sem biztos, hogy aznap.


Ezen kívül:

elalvás, előtt, gondolt.

2018. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz. Te gondolsz az illetőre, ha nem is tudatosan, de tudatalatt igen és ez vetítődik ki álmodban.
2018. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
73%

Szerintem rossz irányba mentél az elágazásnál.


Te és a kérdésed a „Tudományok” úton jöttetek, viszont nektek az „Ezotéria” utat kellett volna választanotok

2018. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig tudomány kategóriában vagy, úgyhogy gyorsan le is írom, hogy állítólag mikor csuklasz, az is azért van mert valaki emleget.
2018. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne is törődj az előttem szólók véleményével!

Kérdésedben szereplő állítás 103%-ig igaz, az illető elalvása előtt gondol rád, - hiszen utána már nem tudna.

2018. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Álmában gondolt rád...

2018. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!