Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzástörvénye igaz?

A vonzástörvénye igaz?

Figyelt kérdés
Ha igen írja le valaki hogy a legjobb alkalmazni. Megnéztem a filmet. Akkor jol értettem leírom az eletem h hogyan akarom h kinrzzen ugy h ugy irom mintha már azt élnem es hiszek benne meg minden es halakodom amim van meg cselekszem es idővel megkapod. Dolgokat is így tudok bevonzano pl személyt? Esetleg párkapcsolatban is segíthet vagy regi bsrst felkutatásában?
2018. nov. 23. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem igaz. Csak egyetlen egy dolgot tudsz befolyásolni, és az a hozzáállásod. Ha máshogy viselkedsz és máshogy gondolsz a világra, több esélyed lesz változásokra is.

Ennél több nincs benne.

2018. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Kb annyira kell komolyan venni mint a lapos földet. :D
2018. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem negativ értelemben nagyon működik. Minden amitől félek,rettegek, kivétel nélkül beteljesedik. Jó lenne,ha ez pozitiv irányba is igy működne.
2018. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Úgy nem, ahogy egyesek gondolják, hogy sokat gondolnak valamire, és akkor valami csoda folytán teljesül.

Nem vonzunk be semmit, hanem megteremtjük saját magunk számára. A gondolatok nem működnek tettek nélkül.

A pozitív gondolatokkal megteremtünk magunknak egy közeget, amiben a tetteink sokkal erőteljesebben képesek kibontakozni.

Tehát maga a tett az, amivel elérjük, amit szeretnénk, és a pozitív gondolatok csak segítenek a tetteink felerősítésében, erőteljesebb kibontakozásában.

2018. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fogtok hinni nekem, de aki szeretné, az nyugodtan. Engem nem fog zavarni semelyik opció.


Tehát. Amikor végzősként általános suliba jártam, akkor gondolkodtam el a középsuliról, milyen lesz; (pontosabban pont a lent említett példát akartam átélni anno.)

Egy tanterem, ahol magam gubbasztok a diákok közt. Magányossá válok, de ülni fog mellettem egy személy, aki laza, mégis okos és jó beszélgető partner. Ott fogok ülni egy ablak mellett, alig figyelve az unalmas órákat.


Lassan, de bekövetkezett.. Ráeszméltem, hogy ez rohadtul működő dolog számomra.


Van egy másik példa is, de azt esetleg üzenetben írnám le a kérdezőnek, mert eléggé privát jellegű.

Köszi, aki végig olvasta.

2018. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
placebo hatás lényegében de hogy ténylegesen igaz legyen azért nagyon sokat kell tenned ugye úgy van hogy előbb akarni kell aztán cselekedni és ha minden jól megy a tiéd lesz a kiszemelted (kivéve ha az az én kiszemeltem :P)
2018. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem. A vonzás törvény az ezotériában áltudományos tézis.

A tudomány látszatának keltését a legkönnyebben a tudományos (vagy tudományosnak hangzó) nyelv használatával lehet elérni. Ez akkor a legkönnyebb, ha olyan fogalmakat használnak, amelyet az emberek nem ismernek (őszintén szólva, ez a tudományos nyelv majdnem egészére igaz). A spiritiszta újkor hívői oda vannak az energia kifejezésért, amelyet mindenhol használnak. A kvantum előtag is nagy kedvenc, ekkor hullámokkal, anyagokkal, húrokkal és erővonalakkal varázslatos dolgokat lehet elérni. A vonzás törvényének hirdetői azt állítják, mindent elő tudsz teremteni a valóságba (pénz, hírnév, szex, egy jobb frizura), ha az "elhaló hullámfunkciókra" fókuszálsz.A szigorú és irányított eljárások, az adathalmazok és a statisztikák elemzései háttérbe szorulnak a személyes tapasztalatokkal, anekdotákkal szemben. Nagy hangsúlyt fektetnek a szakértőkre. Mindenki, akinek rövidítés van a nevében és hízelgően nyilatkozik egy áltudomány mellett, megbízható bizonyítéknak tekintendő (figyelj erre, különösen ha kihangsúlyozzák, hogy milyen tudományos fokozatuk van)

2018. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fish1 ***** válasza:
100%

Működik, de annál összetettebb, mint amit leírsz.

A gondolatok és leírni valamit önmagában nem elég. A mögöttes érzések számítanak, és ha kétségeid vannak, akkor vagy nem éred el az adott dolgot vagy sokáig fog tartani.


Ha tényleg érdekel a téma, akkor olvasd el Jerry Hicks könyveit, ez a Titok című film és könyv alapja és sokkal érthetőbben és részletesebben elmagyarázza, mint a film. És nem maradt ki a lényeg sem belőle. 😀

2018. nov. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, de csak a mágnesség témakörében.

Fizika...

2018. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

legalább olvasnál el a könyvet vagy a témát akik jönnek a fizikával

ez is egy oylan törvény kb. el kell olvasnia könyvet utána nyilatkozzon róla bárki főleg ebben a témakörben.

2018. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!