Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem vannak megérzéseim más...

Nekem vannak megérzéseim más emberekkel kapcsolatban és van egy kis hang ami megsúg dolgokat, pl. hogy az illető hazudik-e vagy sem. Én hallgatok rá. Kíváncsi vagyok vajon más is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 09:49
 1/6 anonim válasza:
Skrizofén vagy, mi normális emberek nem hallunk hangokat magunkban.
2010. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor barátom,te nem vagy egy spirituális alkat.
2010. jún. 27. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
én is beszélgettem már a bölcsebb énemmel vagy,hogy fogalmazzak:) sok hasznos dolgot mondott.konkrétan ilyet mége nem,hogy ki hazudik vagy ki nem,bár megérzésből nekem is sok bejött,és emberismeretből sem vagyok rossz azt hiszem.és neked mindig bejött amit mondott? írsz példát ha megkérlek?
2010. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szioka!Nekem is van ilyen,de inkabb megerzem,ha valaki fals vagy nem öszinte!Szoval nem vagy hülye.Te is vizöntö vagy?
2010. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem érzed, hogy össze jövök-e azzal a pasival akivel nemrég megismerkedtem? Bocs, hogy téged kérdezlek, de annyira szeretném. Amúgy persze, hiszek benne. 22/L
2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Manapság aki nézi/letölti a "Hazudj, ha tudsz" című amerikai sorozatot, az meg tudja mondani, hogy ki hazudik....
2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!