Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a közelemben...

Mitől lehet, hogy a közelemben megbolondulnak az elektronikus eszközök?

Figyelt kérdés

De halál komolyan.

Nemrég, néha letörlődtek számok csak úgy az mp3 lejátszómról, a hifim össze vissza kever néha számokat (de úgy hogy a szám közepén belemegy a másikba, majd vissza, de ha másik lejátszón megnézem semmi baja), a telefonom is mostanában elkezdett szarakodni, és néha csak úgy kikapcsol (egyszer elkezdtem hívni valakit majd a 2. kicsengésnél kikapcsolt, aztán persze vissza tudtam kapcsolni nem volt az aksinak semmi baja), és egyszer egy nap kétszer is előfordult, hogy valamit akartam csinálni a gépen, vagy a tv-n, és egyszerűen nem működött, aztán mindkétszer odahívtam valakit, aztán mikor mutattam, hogy hogy nem megy, mikor odajött és nézte elsőre sikerült.

Tudom, ez semmi, de azért mégis fura, hogy kb. egy hónapja folyamatosan gondom van az elektronikai dolgokkal. :D


2010. jún. 27. 20:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és közben még az is eszembe jutott,hogy mikor kicsi voltam,(azt azóta is emlegetik)bármikor, ha a kezembe vettem egy telefont, tuti elállítódott a csengőhangja. De ez többször is megtörtént, és volt, hogy direkt figyeltem, hogy még csak a csengőhangok közelébe se mentem, és akkor is nemsokára hallottam vissza, hogy már megint elállítgattam a dolgokat. És nem voltam hülye a telefonokhoz, a sajátomon se soha nem állítottam véletlenül át semmit.
2010. jún. 27. 20:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet kiskorodban lenyeltél egy baromi nagy mágnest:)Ami még azóta sem jött ki............
2010. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 d,jpt L válasza:
Velem is így van, mégsem keresek mögötte spirituális tartalmat.
2010. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel egy csomó ember van így. Legalábbis én már soktól hallottam, meg olvastam ilyenekről. Itt a gyakorin is szokták emlegetni ezt a jelenséget... Lehet, hogy van, aki "ilyen típus".
2010. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos vagy nemé rtessz hozzá s elálligatod, vagy egyszerűen peched van nicns ebben semmi. Nekem is volt két hét amikor mindenem tönkrement: a dvd lejátszom felrobbant :D, a tvm kikapcsolgatott magától ( ezt még msot is csinálja) a telefonom egyzserüen nem kapcsolt be többet, a gépem meg kékhalál, bár ezt a vírusnak tulajdonítom:D Semmi spiritualitás nincs ebben, de nekem már a végére a tököm teli lett:D
2010. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Muahaha én meg ha éjszaka sétálok a városban némelyik utcai lámpa lekapcsol, mikor alá érek.

Hál' istennek a gépemnek még nem volt olyan baja, ami kinyomozhatatlan. Bár, elrontottam már egy 80-as évekbeli zsebtetrist, mondjuk a csavarhúzóval eltörtem az egyik ellenállást a NYÁKon. :D

2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és a wcnk magától lehúzódik naponta.
2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lámpák amúgy viccelnek velem is:D

És ha mrá itt tartunk egyszer rátettem a székem az mp3-ra, aztán ráültem. kicsináltam, egyből meghalt:D

ma 20:26-voltam.

2010. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D Köszi.

Amúgy meg mondom, hogy az biztos nem, hogy nem értek hozzá...

Amúgy vicces, hogy először kiírtam elektronikus eszközök" kategóriába, ott azt mondogatták, hogy írjam ki ide, meg ez milyen fura, meg nézzek utána. Erre kiírom "ezotéria" témába is, itt meg mindenki lehurrog, hogy ááá nincsen ebben semmi különös. :D

2010. jún. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!