Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki tapasztalt / átélt szellem megszállást? Tudnátok mondani szakembert, aki megbízható és aki tényleg leveszi / elküldi a szellemet? Illetve mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés

Nem kérek negatív megjegyzéseket, meg hogy szellemek nem léteznek!


Olyan embert keresek, akinek volt már része szellem megszállásban! Több, mint 2 éve tart a problémám (pár hónapja jöttem rá, hogy ez szellem, akkor olvastam el mik a szellem megszállásának a "tünetei".


Megbízható szakembert keresnék, Budapest területén.


Félek a csalóktól, volt aki 80.000 ftért "vette volna le" a szellemet rólam...


Mennyi a reális ár egy szellem levételért? (gondoltam, hogy a 80.000 ft-ot mondó pasi csaló...) 10ezer, vagy 15.000 vagy 20.000? Ekörül az összegek körül nem?


Ismertek, név szerint illetőt, vagy van ismerősötök aki ezzel foglalkozik?

privát üzenetben is nyugodtan írjatok!



2019. febr. 2. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Szia én nagyon szívesen leveszem rólad a szellemet. 20ba házhoz megyek
2019. febr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
14%
Én 30-ért veszem le. Az első kommentelő valószínűleg csaló, mert mindenki tudja hogy februárban a holdállásnak köszönhetően sokkal makacsabbak a szellemek.
2019. febr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Akkor menj el a táltosokhoz.ők közismertek.Sokmindenkiről levették már sikeresen, de ők sem ingyen csinálják.
2019. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Szellem megszállás nincs,azt leszögezném.Alacsonyabb szinten álló démonok próbálhatják az ember testét birtokba venni.

Szent Mihály arkangyalhoz kell imádkozni ilyenkor,tiszta szívvel/ hittel. Ő az arkangyalok között a démonok legnagyobb félelme.

2019. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
26%

Szia!

Én leveszem rólad a szellemet szakszerűen. Ha érdekel ennek a menete, akkor írj és az árat is megbeszéljük.

2019. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves Kérdező,


(Részben egy korábbi hozzászólásom másoltam be hasonló témából.)


Én hiszek/foglalkozok ilyen dolgokkal, tehát most egy spirituálisabb szemszögből próbálnék segíteni...


Ha valaki véletlenül tényleg foglalkozik ilyen témával, és ért is hozzá azt onnan lehet felismerni, hogy nem kér érte pénzt, mert segítségnyújtását önzetlenül teszi ahogy ideje engedi. Ha valaki "foglalkozik" ilyen témával, és pénzt kér "képességeiért" az azt jelenti, hogy még a nagyon alap kérdésekig sem jutott el.


Az életet azért éljük mindannyian, hogy ilyen-olyan tapasztalatokat szerezzünk. A földi élet tapasztalatai között 2 fontosabb tényező a munka, és a mások segítése is. Azok az emberek akik spirituálisan értelmesebbek ezt a kettőt nem keverik azért sem, mert ők önmaguk is fejlődnek még. NEM TUDSZ SPIRITUÁLIS TERÜLETEN ÚGY ELŐRE HALADNI, HOGY AZ ÚTON NEM ÖNZETLENÜL, ÉS KEDVESEN LÉPKEDSZ. Azok akik tényleg tudnak valamit biztosíthatlak, hogy nem a kis embereknek szánt segítségnyújtásból szerzik meg a betevőre valót. Önmagukat köpnék arcon. Karmikusan egyszerűen nem kezelhető az ha pénzt kérsz olyan dologért ami számodra azért adatott meg, hogy az útba eső életeket jobbá tedd. Nem fektethetsz elvárásokat olyan dologért amiben tényleg hiszel, és más emberek boldogsága a tét. Pár száz évvel ez előtt a mennyországba lehetett jegyeket foglalni az egyháztól. Az pont ugyan ennyire volt spirituális. Minden segítségnyújtással te magad is gazdagodsz egy tapasztalattal így a történés kölcsönösen jó mindkettőtöknek. Pénzt kérni valamiért ami által te is fejlődsz meglehetősen gerinctelen + sok spirituális alaptézissel szembe is megy amivel a saját képességeiket azonnal korlátozzák is. (insert slow clap gif here)


Ha mégis ilyen anyagias színvonalat súroló ~ember segítségét szeretnéd kérni csak magadra vess :). Fenti érvelésem szerintem egész érthető.

2019. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!