Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti ertitek az idofizika...

Kis Szurke kérdése:

Ti ertitek az idofizika legujabb tanait? Az idofizika szerint letezhetnek demonok? Az idofizikusok meg tudjak idezni a demonokat?

Figyelt kérdés
A messze foldon leghiresebb idofizikus professzor emeritus, Kisfaludy Gyorgy tanait tanulmanyozom, es erdekelne, hogy ezek alapjan a demonidezes megvalosithato-e? Esetleg az is lehet, hogy Kisfaludy egy demon? Lehet azert ekkora zseni, idofizikus nem is sok van rajta kivul. Szkeptikusok kimeljenek, koszi

2019. márc. 1. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak a SERN emberi tudják.
2019. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Na ezért nem szabad herbált fogyasztani.
2019. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem érdekelnek a tanai, hülyeség amit mond, és értek belőle valamennyit, de szinte minden mondatából azt értem, hogy hülyének nézi az embereket (mondjuk sok ember sajnos tényleg hülye). Abban szinte biztos vagyok, hogy a tudományos Fizikához alig ért.



Ja, mielőtt belémállnál hogy kérted hogy szkeptikusok kíméljenek, légyszives nézd meg mit is jelent a szkeptikus szó. Szkepticizmus csak általános elfogadott, vagy a közvélemény által igaznak ítélt tanokkal szemben lehet valaki (pl. Te, mert ilyeneket kérdezel)...

2019. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
[az utsó mondatom grammatikailag nulla, de érted a lényeget. ha esetleg mégse, akkor ugyis mindegy]
2019. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem ismerem a fószert, pedig 2 félévnyi egyetemi fizika van mögöttem. Ettől függetlenül nekem megvannak a magam elméletei, miért is nincs időutazás például. Magának az időnek a létezésében is kételkedem. Helyesebben szerintem az idő nem egy "vonal", hanem inkább olyan, mint egy vibráló pixel egy monitoron. Egyszerre van és nincs, tehát gyakorlatilag minden most van, elég nehéz elfogadni, de 40ezer éve is most van és 50millió év múlva is most van. Mármint egyetlen pillanat létezik, ezért nincs hová utazni. Na mindegy, a démonokat pedig belül keresd magadban. Az elmédben vannak. Nem külső valamik, ahogyan a totemállatok, belső segítők stb sem. Meditációval eljuthatsz pl a "lelki hangod"hoz, beszélhetsz is vele de az tulajdonképpen még mindig te magad vagy. A lelkiismereted, tudatalattid, nevezd ahogy akarod. Kizárólag az elmében léteznek ezek a dolgok, nem külső entitásként.
2019. márc. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt ez profeswzor. Kókler!
2019. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pi...? Mi a fa..?😂😂😂 Időfizikus 😂😂😂😂 Mi a ....? Xd nincs olyan h időfizikus xd
2019. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:

Mindig mondtam, a GyK-n két humor rovat van: a humor és az ezotéria.


Miért kíméljenek a gondolkodni képes emberek?

2019. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Összezavarják.

Okoskodás, az már két bit. Több, mint Kisfaludy.

2019. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!