Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healing tanfolyam, vagy...

Theta Healing tanfolyam, vagy TH konzulens a hasznosabb?

Figyelt kérdés

Eléggé megrekedtem egy élethelyzetben és ahol lakom, ott se érzem jól magam.

Érdemesebbnek tartom a tanfolyamot, de hogy gyakoroljam az ott tanultakat, nincs nyugodt környezetem.

Ez az érzés már a tanfolyam által megszűnne, vagy először konzulenssel költsek közel el annyit, mint, ami egy tanfolyam ára, mert feltehetően úgyse fogom alkalmazni a tanultakat ebben a helyzetben.

+budapesti konzulens/oktató ajánlás?


2019. márc. 9. 08:00
 1/4 Souky ***** válasza:
49%
Azt javaslom, hogy inkább sportolj, olvass, beszélgess. Van egy ismerősöm, aki ilyen tanfolyamokat tart és 4 szem közt azt szokta mondani, hogy ő a buta mberekből él. Ő is pont olyan, mint a csillagjós. Sok pénzért hülyének néz és nem mond semmit.
2019. márc. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű..az szép. köszi a jelzést
2019. márc. 16. 11:43
 3/4 anonim válasza:

A théta healing egyfajta meditáció. Tudatos gyógyulás. Én nem voltam még tanfolyamon csak Vianna Stibal és

dr. Joe Dispenza könyvét olvastam el. Kitalálod hogy mit akarsz és a teremtő megadja. Nem vagyok még milliomos, eléggé az elején vagyok. Nagy Szilvi előadásán voltam egyszer, rá pár hétre csoda történt. Egy nyaralásra manifesztáltunk Balira. Bali helyett nemsokkal később Kaliforniában repültem...ez lassan egy éve volt és még mindig itt vagyok. Eleinte amikor találkoztam a dologgal és elkezdtem meditálgatni akkor az volt a célom, hogy enyhítsék a vezetéstől való félelmemből. Utána a következő az volt, hogy a városunkat egy főút szeli ketté. Nekem minden nap biciklivel át kellett mennem és nagyon forgalmas útról beszélünk. Utáltam megállni és leszállni a bicikliről...úgyhogy egyszer kipróbáltam. Ennyit mondtam mabamba:Teremtő kérlek mutatsd még hogy lehetséges és biztonságos leszállás nélkül átgurulnom a főúton úgy hogy nem jön autó. Hülyén hangzik elsőre de 10-ből 9-szer bejött. Utána szépén mindennél használtam... most online tanfolyamokat csinálgatok ami kevés idővel is kivitelezhető.

Én csak ajánlani tudom nekem bevált. Ha az ember hisz benne akkor tud változtatni.

Budapesti konzulens és oktató pedig NAGY SZILVI. A legjobb. Ő csinálja az online csoportokat is.

Remélem tudtam segíteni.

2019. szept. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi, nagyon is!(:
2019. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!